Як написати претензію на меблі. претензія в меблевий магазин.

Радість від придбання нових меблів може бути зіпсована виявленими недоліками. Це може бути і неповна комплектація, порушення упаковки, відколи, розбіжність розмірів і т.д. У такому випадку потрібно негайно скласти претензію продавцеві купленої меблів і передати її на розгляд до відділу претензій торгової компанії. При цьому ви маєте право вимагати відповідно до закону "Про захист прав споживачів" (пункт 1 ст. 18) вимагати найбільш зручного для вас варіанта вирішення виниклого спору за власним вибором.
Інструкція
1
Напишіть претензію в простій письмовій формі, оскільки оформлення такого документа не регламентується ніякими актами, чинного законодавства РФ. Заповніть реквізити продавця в правій верхній частині аркуша. Їх можна скопіювати з договору купівлі-продажу меблів, який був вами підписаний при покупке.Далее вкажіть своє прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання і обов'язково контактний телефон для зв'язку.У центрі напишіть назву документа "Заява".
2
У констатуючій частині заяви опишіть ситуацію, що склалася. Вкажіть дату укладення договору і вартість придбаних меблів. Опишіть докладно виявлені дефекти і причини їх походження, які вам здаються найбільш ймовірними. Повідомте час, коли вони були помічені. таким чином магазину буде простіше виявити на якому етапі сталося пошкодження комплекта.В констатуючій частині заяви опишіть ситуацію, що склалася. Вкажіть дату укладення договору і вартість придбаних меблів. Опишіть докладно виявлені дефекти і причини їх походження, які вам здаються найбільш ймовірними. Повідомте час, коли вони були помічені. Таким чином, магазину буде простіше виявити, на якому етапі сталося пошкодження комплекта.Укажіте ваші вимоги до продавця. Це може бути, відповідно до "Закону про захист прав споживачів": • заміна на аналогічний товар даної марки або інший (з перерахунком вартості) • зменшення ціни від первісної (пропорційно виявленими порушеннями) • усунення недоліків або компенсація витрат на ремонт • повернення товару і розірвання укладеного договору з поверненням сплачених сум.
3
Проставте дату і особистий підпис. Перерахуйте всі прикладені документи або їх копії. Ці документи можуть вам знадобитися в подальшому, тому збережіть у себе їх оригінали або копії (якщо на те буде наполягати представник торгуючої організації).
Зверніть увагу
Не забувайте, що для вручення продавцеві претензії вам потрібно буде пред'явити товарний чек, що підтверджує факт придбання меблів саме в цьому магазині і гарантійний талон.
Корисна порада
Складіть звернення у двох примірниках і залиште собі один з підписом особи, уповноваженої до прийому таких заяв. Це допоможе вам при виникненні подальших розглядів в суді (якщо буде потрібно) підтвердити факт вашого звернення в магазин.
Сучасне законодавство дозволяє домагатися виконання зобов'язань, виправлення помилок. Одним словом, забезпечувати виконання споживчих прав. Найчастіше для висловлення невдоволення наданою послугою або товаром достатньо написати претензію .
Вам знадобиться
  • Чеки, договір (купівлі-продажу, на надання послуг, поставки),
Інструкція
1
Багато хто не знає, як написати лист претензію . Для цього слід дотримуватися кількох вимог, що абсолютно не складно зробити. Претензія - це вимога позивача до відповідача про виконання будь-яких зобов'язань: сплати боргу, відшкодування збитків, сплати штрафу, усунення недоліків продукції, речі або виконаної роботи. У більшості випадків достатньо написати лист претензію у вільній формі. Напишіть гриф звернення. Тут вкажіть адресата, до якого виставлено претензію (організація, її повне юридична назва, посада відповідальної особи і його ім'я), свої координати (по можливості вкажіть повну інформацію, за якою відповідач зможе відправити відповідь).
2
Під грифом напишіть "претензія".
3
Далі пишеться суть претензії. Почніть з того моменту, коли відносини між позивачем та відповідачем почали стосуватися суті претензії (з дата покупки речі, підписання договору на надання послуг та ін.) По можливості в тексті претензії спирайтеся на законодавство, посилайтеся на конкретні статті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hYY_qhzFOLk
Зверніть увагу
При написанні претензії стежте за грамотністю написання, не допускайте граматичних помилок. Обов'язково зробіть копію документа, збережіть корінець про доставку листа. Якщо претензію приймають до розгляду в організації, вимагайте на дублікаті поставити дату прийому обігу та підпис особи, яка прийняла документ.
Корисна порада
Якщо претензію не приймають безпосередньо в організації, пошліть її поштою. Це має бути рекомендований лист з повідомленням про вручення. За фактом отримання листа відправнику прийде повідомлення про доставку (обов'язково з підписом адресата, або довіреної посадової особи).