Як відкрити психологічний центр.

Більшості психологів часто приходить в голову ідея відкрити свій власний психологічний центр . І зовсім не обов'язково, щоб даний центр був величезний, мав п'ять десятків співробітників у штаті, солідну рекламу і шалену популярність. Але ідея сама по собі досить приваблива, адже це і широкі можливості, і незалежність, і можливе об'єднання зусиль з колегами.
Інструкція
1
Для початку визначте, який рівень знань психологічної науки ви маєте. Не нехтуйте додатковим освітою. Беріть участь у всіляких тренінгах, різних освітніх програмах. Крім додаткового тренування це дасть вам досвід індивідуальної та групової терапії, деякі нові навички.
2
Обов'язково проконсультуйтеся з власниками вже діючих психологічних центр ів. Їх знання позитивно позначаться на вашій робочій діяльності через деякий час.
3
Подумайте, кому зі своїх колег ви можете запропонувати взяти участь у вашій задумом, адже не варто забувати, що психологічний центр з одним співробітником в штаті - абсолютно безперспективний варіант. Крім знайомих, не забувайте і про набір сторонніх фахівців. Іноді зовсім незнайомі працівники віддаються бізнесу набагато більше старих друзів по цеху.
4
Вибираючи приміщення, врахуйте, що офіс краще мати в області широкої транспортної розв'язки, найкраще, щоб це був центр міста або наближена до нього територія. При цьому важливо, щоб місце було тихим, щоб ніхто і ніщо не заважало вам під час роботи. Поєднати ці дві умови складно, але можливо. Можливо, пошуки триватимуть досить довгий час, але це краще, ніж поквапитися і після декількох місяців прийому закритися.
5
Приділіть особливу увагу внутрішньому оформленню. Відвідувачам повинно бути у вас затишно. Крім цього і зовнішнє оформлення повинно бути на досить високому рівні.
6
Відкривши центр , нарощуйте базу постійних клієнтів. Так само не варто забувати про принцип сарафанного радіо. Головне, відразу показати, на що ви і ваша команда здатні, створивши позитивне ставлення до центр у у потенційних відвідувачів. Тоді справи підуть тільки в гору.Когда ідея втілилася в життя, все залежить тільки від якості роботи і професіоналізму. Головне, не забувайте, відкрити психологічний центр - це тільки півсправи, попереду ще довгий шлях.