Як позбутися від капловухості без операції. чи можна прибрати капловухість пов'язкою.

капловухого є одним з найбільш поширених косметичних недоліків. З бажанням виправити форму вух в естетичну хірургію в основному звертаються люди у віці до 25 років, хоча не виняток і пацієнти віком за 50 років. На жаль, виправлення капловухості можливо тільки хірургічним шляхом, ніякі інші методики більше не допоможуть кардинально змінити ситуацію, з цим необхідно змиритися.
Інструкція
1
Операція, за допомогою якої можна змінити свої вуха (їх форму, розмір і так далі), носить назву отопластика. Розроблено вона вже досить давно; при отопластиці січуть смужка хряща вушної раковини (це дозволяє притиснути її до голови). На сьогоднішній день дана операція проводиться з хірургічним втручанням і без нього (застосовується найбільш безпечна і зручна лазерна корекція). Однак на неї можуть накладатися деякі обмеження, наприклад, отопластика не проводиться у дітей молодше семи років (оскільки в такому віці ще відбувається ріст вуха, всіх його тканин, операція може лише нашкодити в подібних випадках).
2
Але якщо формування вже завершилося, ви можете звернутися в клініку, де вам проведуть операцію. Її тривалість становить приблизно 50-60 хвилин (це максимум). Під час отопластики розріз проводитиметься на задній поверхні вушної раковини, так що боятися післяопераційних рубців не варто, тому як вони будуть непомітні. Тим більше, що і шви зараз використовуються саморассасивающіеся (тобто після операції не буде потрібно їх знімати). Виписка із стаціонару відбувається через день (у дітей) і через кілька годин (у дорослих). Ризик ускладнень при отопластиці мінімальний, а ось результати зате зберігаються на все життя. У післяопераційний період вам знадобляться спеціальні пов'язки (їх міняють один раз в 3-5 днів, не частіше). Носити їх потрібно буде протягом декількох тижнів.
3
Правда. як би не був мінімальний можливий ризик, перед запи на операцію задумайтеся про те, чи дійсно вона вам (або вашій дитині) так вже необхідна. Якщо дитина раптом передумає, не наполягайте, нехай він вчиться любити себе таким, який він є насправді.