Як відкрити свій магазин сувенірів.

Кожен з нас любить не тільки отримувати, але й дарувати подарунки. Тим більше приводів для цього безліч. А де є величезний вибір подарункових та сувенірних виробів? Звичайно, в сувенірній крамниці. Унаслідок такого високого попиту на дану продукцію, відкрити свій магазин сувенірів може бути дуже прибутковою справою. Розглянемо кілька основних етапів втілення в життя даної найцікавішій ідеї.
Інструкція
1
Візьміть ручку або олівець і опишіть на листку паперу, як у вашому уявленні виглядає майбутній магазин , чим він відрізнятиметься від інших подібних закладів, чим ви його наповніть, яке тематичне спрямування буде основним, цікавим і, природно, прибутковим.
2
Виберіть місце розташування магазин а. Керуйтеся не тільки пропонованим переліком можливих приміщень, але також і своїми фінансовими можливостями. Може бути, доцільно буде на перший час взяти в оренду майданчик в одному з універмагів або в торговому центрі, або на прилеглому ринку. Подумайте над цим.
3
Надайте закінченість інтер'єру вашого магазин а. Не забувайте про обраний вами тематичний стиль магазин а, керуйтеся ним при доданні магазин у потрібної забарвлення. Спробуйте створити свій неповторний стиль. Якщо буде потрібно, зверніться до допомоги професійного дизайнера.
4
Закупити потрібне торгове обладнання. Без нього ви не зможете здійснювати свою підприємницьку діяльність.
5
Наповніть магазин товаром за допомогою надійних постачальників. Можна підключити народних умільців та власну продукцію, якщо така є.
6
Подбайте про своєчасну реєстрацію вашого сувенірного магазин а у всіх потрібних інстанціях. Тільки після цього ваш бізнес буде вважатися легальним, і у вас не виникне проблем з російським законодавством.
7
Приготуйтеся в перший час продавати товар самим. Дане рішення допоможе економити на оплаті праці запрошеному продавцю і дозволить вам ближче дізнатися всі тонкощі даного бізнеса.После виконання всіх семи вищестоящих пунктів сміливо відкривайте двері свого сувенірного магазин а для перших покупців. Не забудьте постійно закуповувати новий якісний товар, пустити невелику рекламу, ну і просто радувати своїх відвідувачів. Удачи вам в цій нелегкій справі - ведення свого власного бізнесу з продажу сувенірної продукції.