Як відпрасувати шкіру.

У боротьбі за гладку, красиву і доглянуту шкіру жінки вдаються до всіляких методів. Хтось із них кожен раз звертається в салон, а хтось використовує народні засоби або просто проводить терапію будинки придбаними продуктами. Кожен окремо спосіб, безсумнівно, хороший, але ще ефективніше використовувати кілька одразу, проводити комплекс процедур.
Інструкція
1
Найпоширеніший і, мабуть, доступний спосіб боротьби зі зморшками - це крем. Він допомагає омолодити шкіру , поліпшити її стан, підвищити тонус і еластичність. Однак крем може бути різним, тому вибирати його слід уважно. Вся справа в тому, що у кожного крему можуть бути різні характеристики і властивості (наприклад, крем для в'янучої шкіри не підійде тій дівчині, яка шукає крем від перших зморшок). Приймайте до уваги також і тип вашої шкіри (жирний, змішаний, сухий і так далі), місце, для якого він призначений (якщо зморшки розташовуються навколо очей, то набувати потрібно відповідний крем). Якщо є можливість, краще проконсультуйтеся з косметологом, він порадить той засіб, який підійде саме вам.
2
Досить популярною стала і міостимуляція - це процедура, при якій на лицьові м'язи впливає електричний струм. За допомогою скорочення м'язів поліпшується кровообіг, загальний стан шкіри (а все завдяки насиченню тканин киснем). Крім того, міостимуляція сприяє зменшенню другого підборіддя, отвіслості щік, скорочення кількості зморшок; вона також вирівнює рельєф шкіри, робить її більш еластичною і пружною. Існує декілька видів програм, по яких проходить процедура міостімуляциі. Підбір та проведення індивідуальної ведеться тільки фахівцем. Іноді, щоб підвищити ефективність міостімуляциі, їм може бути рекомендовано поєднувати її з впливом тепла.
3
Крім перерахованих коштів, вам можуть допомогти і ін'єкції, до складу яких входить речовина під назвою "ботулотоксин". Ін'єкція вводиться під шкіру особи, де може діяти протягом 3-12 місяців (тривалість залежить від індивідуальних особливостей організму). З часом дія ботулотоксину може слабшати, тому процедура потребуватиме постійному повторі. Сама дія даної речовини полягає в тому, що воно ніби паралізує певні м'язи, не даючи їм скорочуватися, тим самим перешкоджає утворенню зморшок.