Як відкрити свій ресторанний бізнес.

Російський ресторанний ринок зростає досить швидкими темпами. Близько тридцяти відсотків становить щорічне зростання. Незважаючи на величезну конкуренцію, практично в кожному ресторані ввечері можна побачити пристойну чергу. Отже, після відкриття свого власного ресторану прибуток і задоволеність від успіху не повинна змусити себе довго чекати. Розглянемо нижче основні дії, які потрібно дотримуватися для відкриття свого ресторанного бізнесу .
Інструкція
1
Розробіть для початку концепцію ресторану. Чи не плутай її з бізнес-планом. У концепції розпишіть роботу вашого майбутнього ресторану в найдрібніших деталях. Це і технологічні ланцюжки, і дизайн, і передбачуване меню.
2
Тепер прийшов час бізнес-плану. Оцініть в ньому все, що стосується фінансових витрат і можливого доходу. Оцініть рекламу, конкурентів і інші фактори, що впливають на ресторанний бізнес.
3
Оберіть приміщення. Вдале розташування - одна із запорук успіху. Ресторан повинен розташовуватися близько до потенційних клієнтів. Які у вас повинні бути відвідувачі, ви повинні були врахувати в пункті номер один. І ще, приміщення краще купити, ніж орендувати, запам'ятайте цей важливий момент.
4
Створіть неповторний дизайн і потрібну атмосферу. Будь-яка, навіть найменша деталь повинна створювати затишок і комфорт.
5
Закупіть потрібне обладнання. Ні в якому разі не купуйте звичайні побутові прилади. Беріть тільки професійні аксесуари для ресторанів. Саме якісне, в теж час і найдорожче обладнання виробляється в Англії. Закупити потрібну кількість кухонного обладнання.
6
Розробіть меню. Грунтується при його створенні на концепції вашого ресторану. Тут важливо, який кухні ви віддасте свою перевагу. Меню повинно бути простим і написано зрозумілою мовою.
7
Наберіть потрібний персонал. Деяких, наприклад, керуючого і шеф-кухаря, краще наймати відразу, і радитися з ними в міру створення ресторану. Можете звернутися в спеціальні агентства по набору кадров.Запомніте, не обов'язково для відкриття ресторанного бізнесу вкладати дуже великі суми. Якщо ви людина творча, придумайте оригінальну ідею, і вона обов'язково притягне до вас безліч клієнтів. Головне - почніть, якщо у вас зародилася ідея. Бути може, саме ви в найближчому майбутньому станете одним з найвідоміших рестораторів країни. Дерзайте.