Як набирати вагу вагітної. Як набирає вагу вагітна.

Недолік ваги у вагітних жінок може бути причиною невиношування плоду і передчасних пологів. За всі 9 місяців жінка повинна набрати близько 8-12 кілограмів, але це лише приблизна цифра. У багатьох жінок прибавка в вазі набагато більше, ніж потрібно, але це теж є відхиленням від норми. Що робити, якщо ви не додаєте бажані грами або зовсім худнете? Нічого особливого, варто дотримуватися елементарних правил, тоді ви досягнете потрібного результату.
Інструкція
1
Найчастіше вага не прибуває у тих жінок, яких мучить сильний токсикоз. Позбутися його не завжди допомагають навіть спеціальні препарати. Якщо ви взагалі не можете дивитися на їжу, відвідайте гінеколога і розкажіть про проблему. Можливо, вас покладуть в лікарню, щоб зняти сильні напади нудоти. У більш легких випадках, слід просто більше гуляти і рухатися. Апетит може викликати і звичайний вітамін С. З'їдайте одну таблетку за 30 хвилин до прийому їжі, а вже потім сідаєте їсти.
2
Намагайтеся вживати якомога більше свіжих фруктів, а якщо у вас немає алергії, то цитрусових. Вони не тільки поліпшать ваш апетит, але і зміцнює імунітет. Також їжте м'ясо або рибу щодня, для нормальної збільшення у вазі білок просто необхідний. Але й про борошняні і круп'яні вироби теж не забувайте, саме від вуглеводів вага збільшується. Але будьте обережні і періодично зважуйтеся між прийомами в лікарні, адже вага може почати перебувати швидше, ніж вам хотілося б.
3
Якщо ви не можете набрати вагу взагалі, постарайтеся збільшити хоча б м'язову масу. Для цього або здійснюйте нескладні вправи вдома, або запишіться на курси для вагітних жінок. Але в будь-якому випадку, перш ніж приймати рішення про зайняття фізкультурою, відвідайте лікаря і проконсультуйтеся з цього питання, адже не всім вагітним можна бігати, стрибати чи займатися на тренажерах. Якщо ж у вас немає протипоказань, то через короткий проміжок часу ви помітите невелике збільшення у вазі. Не завжди це пов'язано з формуванням м'язової тканини, іноді у жінок просто підвищується апетит через фізичної активності і вони починають їсти трохи більше.
4
Деяким жінкам допомагає вирішити цю проблему звичайний комплексний вітамінний препарат для вагітних. Він поповнює нестачу необхідних речовин, їжа починає краще засвоюватися, а відповідно і вага прибуває. Можна також є дитячу суміш, але її призначають частіше при нестачі ваги у плода, але і жінкам вона допомагає.
5
На жаль, якихось особливих способів додати у вазі не існує. Треба їсти часто і якісну їжу, рухатися і радіти тому, що скоро народиться дитина. А всі виникаючі проблеми вирішуйте разом з гінекологом, який спостерігає протягом вашої вагітності. Можливо, що й додавати у вазі вам не потрібно, адже все залежить і від індивідуальних особливостей організму.