Як підтягнути ремінь генератора. Як поміняти ремінь генератора на калині.

Коли на холостих обертах двигуна починає підморгувати індикатор зарядки, або після пуску холодного мотора автомобіля ВАЗ 2106 з-під капота чується характерний свист, то подібні ознаки свідчать про слабкий натягу ременя генератора.
Вам знадобиться
  • Торцевой ключ на 17 мм,
  • комірець,
  • монтировка.
Інструкція
1
Для підтвердження або спростування виниклих підозр вимагається перевірити натяг ременя генератора. Виконується це в такий спосіб. Піднімається капот, береться штангенциркуль або звичайна лінійка, на ремінь надавлюєте зверху рукою, із зусиллям в три-чотири кілограми, і заміряє його прогин, який не повинен перевищувати одного сантиметра.
2
В тому випадку, коли отримані дані не відповідають нормі, виконується підтягування ременя генератора. Для усунення виниклої проблеми, виконати наступне. Торцевим ключем на 17 мм відпускається гайка кріплення генератора на натяжна планці. Монтуванням, від двигуна відсувається генератор, так, щоб забезпечити необхідне натягнення ременя, і в такому положенні, не знижуючи навантаження, гайка фіксації генератора затягується з моментом, не менше 30 Н/м.
Корисна порада
Всі перераховані роботи проводяться тільки на заглушеному двигуні.