Як намалювати сльозу в Фотошопі.

Сучасні графічні редактори дозволяють виробляти обробку цифрових зображень, додаючи або прибираючи з них певні деталі, але зберігаючи при цьому повну реалістичність композиції. За допомогою них можна легко обробити панорамні фото, пейзажі, портрети. У професійній діяльності найчастіше застосовується редактор Adobe Photoshop. Він надає воістину широкі можливості для редагування цифрових зображень. Так, намалювати сльозу в фотошопі не складає жодних проблем.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop. Графічний файл, що містить базове зображення.
Інструкція
1
Відкрийте зображення, на якому необхідно намалювати сльозу , в редакторі Adobe Photoshop. Для цього виберіть у меню пункти "File" і "Open ...", або натисніть "Ctrl + O". В діалозі вибору файлу вкажіть директорію, в якій розташований графічний файл. Виділіть файл у списку. Натисніть кнопку "Відкрити".
2
Встановіть зручний масштаб для перегляду і редагування зображення. На панелі інструментів клацніть по кнопці "Zoom Tool", або натисніть клавішу "Z". За допомогою курсору миші, утримуючи ліву кнопку, виділіть область, в якій проводитиметься редагування.
3
Створіть новий шар. Виберіть в меню пункти "Layer", "New", "Layer ...", або натисніть клавіші Shift + Ctrl + N. У діалозі "New Layer" натисніть кнопку "OK".
4
Створіть виділення у формі сльози. Використовуйте інструмент "Polygonal Lasso Tool". Його можна активувати за допомогою кнопки, розташованої на панелі інструментів. Даний інструмент створює область виділення у формі полігону, тобто область, обмежену відрізками. Намітьте контури виділення, задавши кілька точок, які є вершинами полігону.
5
Скорегуйте область виділення. Це необхідно для того, щоб згладити кордону полігональної форми виділення. Виберіть в меню пункти "Select", "Modify", "Smooth ...". У діалозі "Smooth Selection" в поле "Sample Radius" введіть значення 2. Натисніть кнопку "OK". Виберіть в меню пункти "Select", "Modify", "Feather ...", або натисніть клавіші Alt + Ctrl + D. В діалозі "Feather Selection" в поле "Feather Radius" введіть значення 1 або 2. Натисніть "OK".
6
Залийте область виділення білим кольором. Встановіть білий колір переднього плану. Для цього клікніть на квадраті, обозначающем даний колір, розташованому на панелі інструментів. У діалозі зробіть вибір кольору. Натисніть кнопку "OK". Виберіть інструмент "Paint Bucket Tool". Клікніть мишею в точку, що знаходиться всередині виділеної області.
7
Змініть стиль відображення шару. Клікніть правою кнопкою по рядку з назвою шару, створеного на кроці 3, розташованої в панелі управління шарами. В контекстному меню виберіть пункт "Blending Options ...". З'явиться діалог "Layer Style". На вкладці "Blending Options" діалогу змініть значення поля "Fill Opacity" на 0, у списку "Blend Mode" виберіть значення "Normal". Активуйте перемикач "Inner Shadow", переключившись одночасно на відповідну вкладку. У списку "Blend Mode" виберіть "Multiply". Клацніть на прямокутнику, розташованому праворуч. Виберіть блакитний колір. В поле "Opacity" введіть значення 75. Активуйте вкладку "Bevel And Emboss". У списку "Style" встановіть значення "Inner Bevel", а в списку "Technique" - значення "Smootch". Поля "Depth", "Size", "Soften" і два поля "Opacity" (наступні зверху вниз) встановіть в значення 30, 40, 5, 85, 50. В елементі управління "Gloss Contour" виберіть піктограму "Roling Slope - Descending ". Активуйте вкладку "Contour". В поле "Range" введіть значення 70. В елементі управління "Contour" виберіть піктограму "Half Round". Натисніть кнопку "OK".
8
Збережіть змінений зображення. В головному меню програми клацніть на пункти "File" і "Save for Web & Devices", або натисніть клавіші Alt + Shift + Ctrl + S. В отобразившейся діалозі виберіть формат і опції стиснення. Натисніть кнопку "Save". Виберіть директорію збереження та ім'я файлу. Натисніть кнопку "Зберегти".