Як позбутися від аритмії.

Серце здорової людини в стані спокою здійснює від 60 до 90 ударів на хвилину. Порушення періодичності скорочень і нормальної частоти роботи серця називається аритмією. Існує декілька видів аритмії - це екстрасистолія, миготлива аритмія, брадиаритмия, тахікардії. Найбільша небезпека аритмії полягає в тому, що вона призводить до раптової і дуже швидкої смерті від зупинки серцевого м'яза. Виникнення аритмії викликано наявністю серцевих захворювань.
Вам знадобиться
  • - плоди глоду;
  • - трава пустирника;
  • - ромашка аптечна;
  • - аптечна настоянка валеріани;
  • - аптечна настойка пустирника;
  • - аптечна настоянка глоду;
  • - корвалол;
  • - лимон;
  • - мінеральна вода.
Інструкція
1
Для заспокоєння надмірного серцебиття приготуйте наступний збір. Візьміть по 4 частини плодів глоду і трави пустирника, 1 частина квіток ромашки аптечної, подрібніть і змішайте. 1 столову ложку суміші залийте склянкою окропу і настоюйте 1 годину. Пийте по 1 столовій ложці 3 рази на день. Цей склад можна приймати тривалий час.
2
Настоянка квіток глоду рекомендується при хворобах серця, прискореному серцебитті - тахікардії, порушенні ритму роботи серця. Візьміть 1 столову ложку квіток глоду і залийте 100 грамами горілки. Настоюйте 10 днів, періодично струшуючи, потім процідіть. Приймайте після їди по 25 крапель 3 рази на день. Курс лікування - 1 місяць, відпочинок - 10 днів, після чого можна знову повторити курс лікування.
3
При перших ознаках аритмії корисно прийняти наступний засіб. Візьміть по одному флакону аптечних настоянок валеріани, глоду, пустирника і флакон корвалолу, злийте все в одну ємність з темного скла. Пийте по 25 крапель 3 рази на день за півгодини до їди. Дану суміш корисно просто нюхати протягом 3-4 хвилин.
4
При всіх видах аритмії корисно щодня пити мінеральну воду, змішану з соком лимона. Візьміть будь-яку слабогазовану мінеральну воду і змішайте її з соком одного лимона. Пийте по склянці тричі на день після прийому їжі.
Зверніть увагу
Лікування аритмії починається з лікування основного захворювання, причиною якого і є аритмія. Це - міокардити, кардіосклероз, серцеві неврози, ревматизм і ін.
Корисна порада
Для профілактики та лікування аритмії рекомендується частіше вживати продукти, багаті кальцієм, мікроелементами і вітамінами. Це бадилля овочів, апельсини, кисломолочні продукти, персики, селера, брусниця.