Як відкрити двері ваз.

Нерідко автолюбителі стикаються з такою ситуацією, коли ключі від автомобіля зачинити всередині, наприклад, в замку запалювання, а сам автолюбитель знаходиться зовні. Добре, якщо цей казус стався поряд з будинком, де є другий комплект ключів. А якщо це далеко від дому, або запасних ключів немає, ситуація здається безвихідною. Але не поспішайте розбивати скло або вантажити свій автомобіль на евакуатор для поїздки в сервіс.
Вам знадобиться
  • Відкрити автомобіль можна за допомогою гачка з міцної пружною дроту.
Інструкція
1
Якщо під рукою немає відповідного шматка дроту, то для виготовлення гачка можна пожертвувати двірником. Зніміть з нього гумову частину. Тепер з нього можна витягнути тонку і довгу металеву пластинку, загнув яку цілком можна використовувати в якості «запасного варіанту відкриття».
2
Зніміть зовнішній гумовий ущільнювач скла передньої двері автомобіля. Таким чином між поверхнею двері і склом утворюється просвіт достатній для того, щоб просунути в нього гачок з дроту.
3
Просуньте дріт в утворену щілину. Загнутої частиною гачка підчепите тросик-тягу замка дверей. Підніміть його вгору. Не варто впадати у відчай, якщо не вийшло відразу. Спробуйте кілька разів. Після декількох спроб замок двері відкриється.
Корисна порада
Не тримайте всі ключі на одній зв'язці. Краще ключ від дверей тримати на одному кільці, а ключ запалювання і брелок сигналізації на іншому. В такому випадку ймовірність захлопування відразу всього комплекту ключів різко знизиться.