Як підвищити імунітет дитини.

У більшості сучасних маленьких дітей спостерігається значне ослаблення імунітету. Особливо це стосується малюків, які живуть у великих містах. Причин зниження імунітету у дитини може бути безліч: погана екологія, неправильне харчування і режим дня, навіть спадковість. Чимало й способів, щоб дитячий імунітет підвищити.
Інструкція
1
Найкраще почати турботу про імунітет дитини з перегляду його режиму дня, який необхідно налаштувати відповідно до віку малюка, його потребами і можливостями. Батькам просто слід поспостерігати за свої карапузом і встановити для нього певний час для їжі та відпочинку. Проміжок між годуваннями не повинен бути менше 2,5 годин, адже саме стільки необхідно дитячому організму для переварювання їжі. Саме безладність в режимі дня є частою причиною стресів, нервових розладів і зниження захисних сил організму.
2
Правильне харчування - запорука здоров'я малюка. В дитинстві імунітет дитини здатні формувати антитіла, що містяться в грудному молоці мами. Дуже відповідально слід ставитися до введення прикорму і уважно стежити за тим, як дитячий організм відреагує на новий продукт. Меню дитини має бути різноманітним, до його складу можуть входити тільки високоякісні і свіжі продукти. Обов'язкові складові раціону дитячого харчування: м'ясо, риба, фрукти, овочі. Ніяких фастфудів в меню дитини бути не повинно.
3
Істотно послабити імунітет малюка здатний недолік руху. Тому у дітей слід стимулювати рухову активність, частіше грати з ними в рухливі ігри, ходити в походи, займатися щоденною зарядкою. Відмінні засоби для підвищення імунітету: самокат, ролики, велосипед, м'яч і скакалка.
4
Загартовування дитячого організму, розпочате з самого народження, відмінно підвищує імунітет. Всі процедури повинні бути регулярними, поступовими і послідовними. Найпопулярнішими процедурами загартовування дітей є повітряні ванни, обливання, плавання. Не варто створювати для малюка тепличних умов і кутати його в теплий одяг, якщо температура повітря раптом знизилася на пару градусів.
5
Дуже важливий для підвищення імунітету дитини повноцінний відпочинок і солодкий сон. Приблизно за годину до сну з малюком слід припинити грати в активні ігри, перейшовши на більш спокійне проведення часу.
6
А взагалі, фізичне здоров'я малюка безпосередньо залежить від загальної атмосфери в сім'ї. Саме тому дітки, зростаючі в любові і відчувають себе захищеними, хворіють набагато рідше малюків, батьки яких ставляться до них з деяким байдужістю.