Як вбудовувати духовку.

На даний момент великою популярністю користується вбудована побутова техніка. Завдяки їй можна не тільки раціонально організувати простір на кухні, залишивши більше зведеного місця, але і більш творчо підійти до дизайну інтер'єру.
Інструкція
1
Особливої уваги заслуговують вбудовувані духові шафи. Їх можна встановити практично в будь-якому місці кухні. Це дуже зручно, так як при використанні звичайної духовки в окремостояча плиті, вам доводиться постійно нахилятися. Всі сучасні духові шафи оснащені спеціальними функціями, які покликані забезпечити безпеку. Проте варто задуматися про те, низьке розташування духовки таїть певну небезпеку для дітей.
2
Якщо ви вирішили придбати вбудований духова шафа, то обов'язково визначите для себе кілька важливих моментів. На даний момент вбудовуються духовки бувають газовими і електричними. Якщо до вашого будинку підведено газ, то найкраще купувати газовий духову шафу. Його головні переваги - простота обслуговування і економічність. Проте, варто зазначити, що у електричних вбудовуваних духовий більш широкий набір функціональних можливостей. Якщо ви любите готувати вишукані страви, а фінансове питання не стоїть дуже гостро, то електрична духовка буде для Вас оптимальним рішенням.
3
Вбудовувані духовки поділяють по параметру з'єднання з варильною поверхнею. З'єднання може бути залежне і незалежне. Залежне з'єднання виконується тільки в парі з варильною поверхнею. Управління у обох приладів єдине. Незалежну вбудовану духовку можна розташувати окремо від варильної поверхні. Управляти їй можна з панелі самого духової шафи.
4
При виборі духової шафи обов'язково зверніть увагу на додаткові функції. Найкраще купувати духова шафа, який має такі функції, як гриль, функція конвекції, цифровий програматор, таймер, режими розморожування або приготування піци і т.д.
5
На сьогоднішній день на ринку досить багато різних духових шаф. Особливою популярністю користуються такі бренди, як Bosch, Zanussi, Ariston, Siemens, Candy, Whirlpool, Gorenje та ін.