Як обрізати плінтус в кутку. Як правильно різати плінтус.

Завершальною стадією внутрішніх оздоблювальних робіт приміщення є наклейка плінтусів . В цьому немає нічого складного. Проблеми можуть виникнути з кутами, в яких потрібно наклеїти плінтус. Саме тому потрібно вміти його правильно обрізати.
Інструкція
1
Ви можете досить просто вирішити проблеми. Потрібно тільки зробити запив під 45 градусів прилеглих плінтусів . Однак можуть виникнути проблеми. Справа в тому, що рідко зустрічається ідеально рівну підлогу. У підсумку, плінтуса в місцях прилягання виявляються різної висоти. Для щільного прилягання, можна плінтуса трохи підпиляти. Кутовий плінтус також потребує підгонці. Після того, як плінтуса ви зробили рівними по висоті, можна їх прибивати до стіни.
2
Досить часто виникають проблеми, які пов'язані з зазорами на стиках плінтусів в кутах. Справа в тому, що плінтуса рідко виконують ідеальний кут після запила. Необхідно їх підганяти.
3
Перед тим, як встановлювати плінтуса в кут, відшліфуйте їх гострі кінці. Тим самим ви компенсуєте радіус всередині кута. Інакше розрив може вже бути ще більше.
4
Розрив з'являється в основному через те, що стіни не мають рівною і гладкою поверхні. У більшості випадків проблеми виникають через відсутність паралельності і прямоугольности кутів. Саме це призводить до труднощів при обробці.
5
Якщо кімната має невелику площу, то дані недоліки не значні. Однак якщо кімната велика, то недоліки будуть сильно помітні. Практично всі майстри вирішують подібного роду проблеми застосуванням шпаклівки. Шпатлевать, звичайно, можна, але все одно через деякий час з'явиться тріщина на місці накладення.
6
Найкращим рішенням є хороша підгонка плінтусів в місцях сопряженія.Прі хорошій підгонці, місце стиків плінтусів завжди має вигляді завершене роботи. Іноді навіть при певному куті перегляду, стик важко помітити. Ви в будь-який момент можете замазати ваші упущення шпаклівкою. Спробуйте обійтися без неї. Перед тим, як починати підганяти плінтуса, обов'язково виберете, який з них ви будете піддавати обробці. Подивіться на кут з тієї точки приміщення, де найчастіше знаходитимуться люди. Стик повинен бути непомітний.
Для додання завершеності образу кімнати часто використовується стельовий плінтус (багет). Його монтаж - справа нехитра, але проблеми починаються з першого ж кута, а точніше, з спроб правильно відрізати плінтус для стикування.
Вам знадобиться
  • - плінтус,
  • - канцелярський ніж,
  • - стусло.
Інструкція
1
Відразу слід зауважити, що для монтажу вироби можна купити готові куточки, які можуть продаватися в комплекті з плінтус ом. Але що робити, якщо потрібних куточків не виявилося в наявності? У такій ситуації допоможе спеціальне пристосування - стусло. Це зручний шаблон для контролю лінії відрізу на кінцях плінтус а. Стислі має кілька пазів, кожен з яких відповідає певному куті. Планується прикладається до інструменту, після чого обрізається під потрібний кут. Для різання використовуйте канцелярський або будівельний ніж, при цьому його лезо повинне залишатися досить гострим. В іншому випадку на краях плінтус а з'являться щербини.
2
Слід зауважити, що використання стусла не завжди представляється можливим - воно розраховане на стандартні кути, а в більшості будинках кути можуть відрізнятися від показника в 90 градусів. До того ж, у багатьох новобудовах приміщення мають більше чотирьох стін. Тут підійде тільки ручна різка.
3
стикуючи плінтус в кутку кімнати, необхідно кінці обох смуг скосити так, щоб у результаті отримати розворот ~ 90 градусів. Складність обрізки і стикування полягає в тому, що орієнтуватися доводиться в трьох площинах: двох перпендикулярних стін і стелі. Щоб оформити, наприклад, внутрішній кут, вам знадобляться два багета, олівець і лінійка.
4
Прикладіть перший багет впритул до кута так, щоб він упирався в перпендикулярну стіну. Другий багет упріть в перший з іншого боку кута.
5
На верхньому краї першого багета зробіть зарубки в тому місці, куди впирається другий багет. Різниця з зовнішнім кутом в тому, що зарубку необхідно робити на нижньому краї.
6
Відніміть від стіни мічений плінтус . На його звороті за допомогою олівця і лінійки з'єднайте місце засічки і нижній кут. В результаті має вийти своєрідний трикутник, який ви зрізаєте. Ту ж саму процедуру необхідно виконати з другим багетом.
7
Зрізавши краю, знову приміряється багети один до одного у кутку. Якщо видно зазор, край плінтус а додатково подрезается. Іноді буває необхідно зрізати 0,5 мм шару для ідеальної стикування.