Як налаштувати навушники до комп'ютера.

Навушники - одну з багатьох корисних винаходів людства, яке дозволяє вам голосно слухати музику, дивитися фільми або грати в ігри, в той час, як інші відпочивають. Так як же підключити навушники до комп'ютеру?
Інструкція
1
Як правило, навушники не потребують в налаштуванні. Все, що від вас вимагається, це лише увіткнути штекер пристрою в зелене гніздо. Якщо там вже знаходиться шнур (це колонки) - вийміть його. Трапляється, що діаметр входу і виходу не збігаються, в цьому випадку вам потрібно перехідник ("jack" - "minijack").
2
Якщо, виконавши всі вищеописані маніпуляції, ви все-таки задається питанням: "Як налаштувати навушники?", Значить звуку немає, і потрібно шукати проблему. По-перше, важливо, щоб штекер був встромлений до упору.
3
По-друге, гучність звуку, ймовірно, на дуже низькому рівні. Клацніть по іконці динаміка близько системних годин і виставте максимальний рівень гучності. Перевірте, чи не варто стан без звуку.
4
Якщо є можливість, перевірте навушники на іншому ПК. Потрібно виключити ймовірність фабричного браку.
5
Є моделі, які мають власний контроль гучності. Подивіться, не поставлений він на мінімум.
6
Несправність роз'єму для підключення пристрою або його неточне підключення до звукової карти - ще одна можлива причина проблеми налаштування навушників. Застроміть в гніздо інші навушники або колонки, щоб перевірити. Часто при складанні комп'ютера дроти передній панелі залишаються непідключеними. Щоб переконатися, чи так це, потрібно шнур навушників увіткнути в гніздо на задній панелі корпусу (звичайне місце підключення колонок). Якщо звук відтворюється значить проблема в гнізді передньої панелі.
7
Якщо звуку немає, можливо, справа в драйвері звукової карти. Тоді слід встановити драйвер. Його можна знайти на диску, який йшов з комп'ютером або відеокартою. Також можливе знайти останню версію потрібного драйвера в мережі інтернет.
8
До речі, якщо навушники з мікрофоном, то штекер від мікрофона потрібно вставити в роз'єм рожевого кольору. Далі на екрані тисніть "Пуск" => "Панель управління" => "Звуки та аудіопристрої". Далі в закладці "Мова" виберіть настройку гучності запису і відтворення мови через мікрофон. На мікрофоні налагодьте громкость.Теперь ви можете насолодитися звуком і спілкуванням.
Робота комп'ютера без комп'ютерної периферії неможлива. Так як комп'ютер являє собою системний блок, монітор, миша, клавіатура, веб-камера, принтер тощо - це і є периферія. До пнів також відносяться мікрофон і навушники (гарнітура). Від їх правильного налаштування залежить, чи зможете ви спілкуватися за допомогою комп'ютера з іншими користувачами мережі інтернет чи ні.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, мікрофон, навушники.
Інструкція
1
Підключіть мікрофон шляхом підключення його штекера (кінець шнура) в роз'єм на задній панелі системного блоку. Роз'єм системного блоку для мікрофона має рожевий обідок.
2
Після підключення мікрофону необхідна його настройка. Для цього натисніть кнопку «Пуск», яка знаходиться в нижньому лівому кутку зображення монітора. У меню виберіть «Налаштування», далі перейдіть в «Панель управління», а там - у рядок «Звуки і аудіопристрої».
3
Якщо ви зробили все правильно, то на екрані з'явиться вікно «Властивості: Звуки та аудіопристрої», яке має п'ять закладок: «Гучність», «Звуки», «Аудіо», «Мова», «Обладнання». Увійдіть в закладку «Мова».
4
Використовуючи опції «Відтворення мови» і «Запис мови», виконайте настройку гучності запису і відтворення мови через мікрофон. В даному вікні доступна настройка додаткових параметрів. Увімкніть мікрофон і відрегулюйте гучність. Якщо даний пристрій буде знаходитися близько до колонок, мікрофон буде фонить.
5
Далі встановіть і налаштуйте навушники. Як правило, навушники мають USB-роз'єм, який можна вставити в такий же роз'єм в системному блоці. Але перед тим як вперше підключити навушники, встановіть на комп'ютер відповідні драйвера на них. Після установки драйверів навушники готові до роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NXpwen4BB5w
Зверніть увагу
На деяких комп'ютерах виключається одночасна робота колонок і навушників. У цьому випадку колонки необхідно відключити.