Як відкрити магазин роздрібної торгівлі.

Збираючись відкривати магазин роздрібної торгівлі, почніть з маркетингового дослідження. Вивчіть стан ринку і проведіть аналіз споживчих переваг. Зіставивши одне з іншим, ви зможете визначити, які товари користуються максимальним попитом і якої продукції бракує.
Вам знадобиться
  • Бізнес-план, маркетинговий план, асортиментний перелік, приміщення, торговельне обладнання, персонал
Інструкція
1
Складіть бізнес-план. Після того, як маркетингові дослідження проведені, це перше, що треба зробити. Не забудьте включити інвестиційний і фінансовий розділи. У числі іншого в цих розділах необхідно роздільно вказати постійні та змінні витрати, озвучити націнку, а також позначити очікуваний прибуток. Якщо яку-небудь інформацію опустити, ви не зможете зрозуміти, чи буде ваш бізнес поворотним.
2
Розробіть маркетинговий план. Під ним розуміється перелік заходів, націлених на просування бізнесу, залучення покупців і акцій, що збільшують середній чек. Щоб магазин роздрібної торгівлі був рентабельним, до маркетингового плану необхідно поставитися з усією відповідальністю. В ідеалі він повинен містити і такі розділи як реклама і піар.
3
Приступайте до вибору приміщення, яке відповідатиме необхідним умовам. До них можуть належати: місце, загальна площа, наявність підсобок (що особливо актуально для продуктових магазин ів), достатня кількість електричних потужностей, можливість розстановки необхідного обладнання і т.д.
4
Отримайте дозволу контролюючих інстанцій - Росспоживнагляду і пожежної інспекції. Можливо, з першого разу це не вийде. У такому випадку візьміть до відома і усуньте всі наявні недоліки і викличете їх представників ще раз. Без дозволу наглядових органів ви не зможете зареєструвати контрольно-касовий апарат, а також отримати алкогольну ліцензію (знову ж, якщо мова про продуктовому магазин е).
5
Найміть персонал. Залежно від обсягу продажів у вас повинні бути в штаті працівники контактної зони (продавці, консультанти, касири), технічного обслуговування (вантажники, прибиральники) і управлінської ланки (керуючий, товарознавець, адміністратор). Складаючи штатний розклад, передбачте графік робіт. Як правило, управлінський персонал працює 5 днів на тиждень з двома вихідними. Винятки становлять лише товарознавці. Вони, як і всі інші працівники, трудяться позмінно.
6
Придбайте торгове та технологічне обладнання, а також контрольно-касові машини. Останні необхідно зареєструвати. Передбачте систему автоматизації - в сучасних магазин ах роздрібної торгівлі без неї не обійтися.
7
Замовте товар. Залежно від специфіки бізнесу, краще мати не одного постачальника на кожний вид продукції, а як мінімум двох. Якщо в одного з них на складі почнуться перебої, ваші полку не будуть пустувати.
Зверніть увагу
Не варто брати в оренду приміщення, від якого відмовилися поспіль кілька орендарів вашого профілю. Очевидно, що в цьому місці даний товар не користується попитом.
Корисна порада
Відкриваючи магазин, ретельно вивчіть плюси і мінуси розташування приміщення. Невдале місце може звести нанівець всі ваші зусилля з розвитку торгового бізнесу.