Як відключити панель задач. Як прибрати панель задач.

Іноді користувач хоче приховати панель задач, якщо вона йому заважає з яких-небудь причин. Це може бути зручно, якщо, наприклад, він читає довгий текст і хоче розширити площу цього тексту, доступну до огляду, а також в деяких інших ситуаціях.
Вам знадобиться
  • Властивості панелі завдань
Інструкція
1
Найпростіший спосіб прибрати панель задач - навести мишкою на на її верхній край і, коли стандартний курсор перетвориться в стрілочку з двома кінцями, згорнути панель задач вниз, утримуючи ліву кнопку миші. Тоді панель задач перетвориться в смужку по всій ширині екрану в самому низу.
2
Може бути так, що панель задач закріплена і її не можна згорнути. Щоб це виправити, необхідно натиснути правою кнопкою миші на панель задач. У списку навпроти пункту «Закріпити панель задач» стоятиме галочка. Потрібно натиснути на цей пункт. Після цього панель задач перестане бути закріпленою і з нею можна проробити те ж, що і в описаному вище кроці.
3
Панель задач можна також приховувати автоматично. В цьому випадку панель задач буде прихована, а розкриватися буде лише в разі наведення курсору в самий низ екрану, де буде розташована смуга від панелі задач .Щоб підключити таку опцію, потрібно натиснути правою кнопкою мишки на панель задач, вибрати в списку пункт «Властивості», у вікні, поставити галочку навпроти пункту «Автоматично приховувати панель задач »і потім натиснути кнопку« Застосувати »
4
Можна зробити і так, щоб панель задач не відображається поверх інших вікон. Тоді в описаному вище вікні з властивостями панелі задач потрібно прибрати галочку з пункту «Відображати панель задач поверх інших вікон».
5
Панель задач за замовчуванням розташована внизу екрану по всій його ширині. Якщо вам зручніше працювати сней в іншому місці, то можна перетягнути її з цієї зони в правий або лівий кран екрану, а також наверх екрану, утримуючи ліву кнопку мишки. Відповідно, вже в цих зонах можна згортати панель задач по вашому розсуду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_rAWWhVJyTc
Панель задач в графічному інтерфейсі операційної системи Windows - це смуга, яка за умовчанням розміщується вздовж нижньої частини робочого столу. На ній відображаються вельми важливі елементи інтерфейсу - кнопка «Пуск», значки вікон запущених додатків і «трей» з годинником і іконками, час від часу видає інформаційні повідомлення. Відключення панелі задач не передбачено в настройках ОС, але з необережності користувач може задати такі параметри її відображення, що панель доведеться розшукувати і повертати до звичного вигляду.
Інструкція
1
Якщо панелі зовсім не видно на екрані, то, можливо, включений режим, що приховує її. В такому стані панель спливає тільки при підведенні до неї покажчика миші, виклик головного меню ОС або при необхідності відобразити якесь повідомлення від працюючого програми. Найпростіше викликати її на екран натисканням кнопки Win або поєднання клавіш Ctrl + Esc. Відразу після цього клікніть по вільному від значків місцем на панелі правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості». Приберіть позначку в чекбоксі «Автоматично приховувати панель задач» - це третя зверху настройка на відкривається за замовчуванням вкладці « Панель задач». Тут же можна змінити положення панелі - помістити її вертикально вздовж лівого або правого країв робочого столу або над ним. Для цього призначений випадає "Положення панелі задач на екрані». Потім натисніть кнопку OK, і панель перестане ховатися від вас.
2
При відключеною установці приховування панелі задач вона теж може виявитися практично невидимою, якщо її ширина змінена до мінімально можливої величини. В цьому випадку від панелі може залишитися лише вузька смужка в один піксель, на якій неможливо розрізнити будь-яких значків, кнопок або годин. Щоб повернути нормальні розміри, наведіть на цю смужку покажчик миші. Про те, що ви точно його спозиціонували дізнаєтеся зі зміни покажчика - він стане двобічної вертикальної стрілкою. В цей момент натисніть ліву кнопку миші і відтягнете кордон панелі в напрямку центру екрану на потрібну відстань від краю.
3
Щоб уникнути цих незручностей надалі, закінчивши з усуненням неправильного відображення панелі задач, зафіксуйте її положення. Зробити це можна через контекстне меню панелі - клікніть по вільному простору на ній правою кнопкою миші і поставте позначку напроти пункту «Закріпити панель задач» під сплив списку команд.