Як встановити підігрівач. передпускові підігрівачі на ваз 2109.

Досить багато автомобілістів використовують автономні передпускові рідинні підігрівачі двигунів. Вони допомагають позбавити автомобіль від збиткового холостого запуску. В сибірському регіоні ці підігрівачі користуються величезною популярністю.
Інструкція
1
Подогреватель може позбавити вас від виснажливої і неприємної процедури запуску свого замерзлого за ніч автомобіля. У народі присутня думка, що повністю справний двигун повинен запускатися в будь-яку температуру. Однак це не завжди відбувається.
2
Отже, яким же чином встановити передпусковий підігрівач двигуна? Спершу зніміть списковий патрубок. Він кріпиться двома гайками. В те місце, де був встановлений штатний патрубок, встановіть передпусковий підігрівач. Спочатку поставте хомут, потім прокладку, а після цього закрутіть дві гайки.
3
Деякі підігрівачі встановлюють зовсім іншим способом. Врежьте його в відвідний шланг радіатора. Врізка в шлангу повинна бути довжиною близько 60 міліметрів. Вставте в неї підігрівач і затягніть два хомута. Подогреватель рекомендується встановлювати вертикально або ж під нахилом. Заборонено встановлювати його горизонтально.
4
Вся робота займає не більше двох годин. Установка передпускового підігрівача і на вантажні, і на легкові автомобілі не вимагає додаткового обладнання. Також не потрібно мати спеціальні знання. Вам не потрібно їхати в автосервіс і платити більшу суму грошей за установку. Монтаж підігрівача може проводити без спеціального обладнання. Пам'ятайте - перед тим як встановлювати підігрівач, потрібно злити охолоджуючу рідину. Після установки її потрібно залити назад.
5
Працює такий підігрівач досить просто. Ви даєте команду запуску підігрівача за допомогою органу управління апарату. Пульт управління встановлюється в салоні автомобіля. Починається процес розпалювання палива в камері згоряння, при цьому вбудована помпа циркулює антифриз по малому колу. Підігрів охолоджуючої рідини здійснюється за рахунок того, що відбувається згорання палива в камері згоряння. Блок двигуна прогрівається аж до маслених сальників і всіляких ущільнюючих гумових компонентів.