Як робити проділ. Як зробити зигзагоподібний проділ на голові.

При створенні зачіски стилісти вдаються до безлічі хитрощів, щоб скорегувати овал обличчя, надати образу оригінальність і гармонійність. Без проділу справа обходиться рідко. З його допомогою можна розділити волосся на рівні або нерівні частини, надати зачісці додатковий обсяг і так далі.
Вам знадобиться
  • - гребінець з довжиною тонкою ручкою;
  • - фен;
  • - засіб для укладки.
Інструкція
1
Спочатку слід висушити волосся із застосуванням фена і широкої круглої щітки і нанести на волосся трохи пінки або мусу. Для створення проділу вам знадобиться гребінець з довгим хвостиком, щіточка для фарбування, у якої також є хвіст для поділу пасом або будь-яка тонка паличка з заокругленим кінцем. Досить під невеликим кутом провести паличкою по шкірі там, де планується зробити проділ і розділити волосся.
2
Класичний варіант проділу - прямий. Його роблять, щоб надати зачісці сувору симетричність. Він починається від лінії росту волосся на лобі і закінчується на маківці. Підходить такий проділ далеко не всім. Лише володарі і володарки ідеально рівних чорт, овального особи можуть собі дозволити класику. Людям з круглим обличчям такої проділ категорично протипоказаний, оскільки він ще більше розширює обличчя.
3
Круглолицим людям підійде бічний проділ, який розділяє волосся на нерівні частини. Його роблять, починаючи від лобової виїмки, закінчуючи серединою голови. Вийде косий чубчик, яка скорегує великий ніс, круглі щоки або гостре підборіддя.
4
Найскладніше зробити проділ-зигзаг. Хоч його і використовують рідше, він дуже ефектно виглядає. Він підводить волосся, надаючи їм додатковий об'єм. Для його створення (не має значення, збоку ви його робите або по центру) проведіть тонкою ручкою пензлика або гребінця загзагообразно, а потім відокремте пасма один від одного, укладаючи їх по черзі. Використовуйте додатково для виділення пасом мус, гель або віск.
5
Важливо вести проділ НЕ від чола, а з боку потилично-тім'яної частини, тоді і зачіска пишніше вийде, і сам проділ буде менше видно. Це особливо актуально в разі відросло коріння, які бажано приховати. Далі закріпіть зачіску лаком. Шахові і діагональні проділи робляться аналогічним чином. Їх використовують в тих же цілях, що і зигзагоподібні.
Ви вирішили поміняти свою зачіску, але не знаєте, на чому зупинити вибір. Спробуйте для початку внести невелику різноманітність в свій стиль. Для цього не обов'язково стригти волосся. Зробіть проділ "зигзаг". Він дуже легкий у виконанні і вам не знадобляться професійні навички. Свою популярність проділ придбав завдяки тому, що візуально збільшує обсяг ваших волосся.
Інструкція
1
Вимийте волосся і просушіть їх рушником до стану легкої вологості. В ідеалі, для додання зачісці пишності, можна провести филировку волосся за допомогою спеціальних ножиць. Але не кожен здатний зробити це самостійно, в домашніх умовах.
2
Приготуйте необхідні для укладання речі. Для додання обсягу вашої зачісці використовуйте невелику кількість пінного фіксатора або мусу. Крім створення об'єму, вони допоможуть зробити вашу зачіску більш стійкою.
3
Визначтеся, в якому місці буде проходити проділ - збоку або по середині.
4
Візьміть гребінець з довгим тонким кінцем і з її допомогою проведіть лінію у формі дуги від одного вуха до іншого. Дуга повинна проходити через верхню точку тім'ячка. Волосся відокремленою зони зачешите вперед так, щоб вони падали на ваше обличчя.
5
На лінії отриманого дугообразного проділ а намітьте точку, від якої і будете починати роботу по створенню проділ а. Чим далі ця точка буде знаходитися від центру дуги, тим ширше буде отриманий «зигзаг». Приміром, ви віддали перевагу почати з лівого боку.
6
Тонким кінцем гребінця проведіть косу лінію зліва направо. Волосся відокремлені цією лінією зачешите в праву сторону. Потім проведіть таку ж лінію, але вже справа наліво. Тепер видавіть трохи мусу або пінного фіксатора на пальці і змочіть отриманий «зигзаг» проділ а і утворену пасмо, зачешите її в ліву сторону.
7
Продовжуйте таким чином формувати "зигзаг", поки не дійдете до лінії лоба. Не забувайте кожну пасмо, яку ви відокремили за допомогою гребінця обробляти фіксуючим засобом. Намагайтеся точно і прямо проводити всі лінії, зберігаючи приблизно однакову ширину ламаної лінії на всій протяжності вашого «зигзага». Обробка мусом або фіксатором допоможе вам зберегти зачіску протягом декількох днів.