Як приготувати розчин прополісу. водний розчин прополісу інструкція.

Кращим антибіотиком, придуманим природою, є прополіс. Не надаючи негативного впливу на корисну мікрофлору організму, він вбиває хвороботворні мікроорганізми. Крім цього, він відомий своїм загальнозміцнюючим, протипухлинною і болезаспокійливу дію. Найбільш доцільним є прийом прополісу у формі розчину, для приготування якого використовується кілька рецептів.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що за ефективністю водний розчин поступається спиртовому, він широко використовується в народній медицині. Настоянки на спирту протипоказані дітям і вагітним жінкам, водна ж форма прополісу з успіхом застосовується і в тих, і в інших. Погана розчинність прополісу не є перешкодою для приготування водного розчину, так як при нагріванні деяка його частина все-таки переходить у воду.
2
Перед приготуванням розчину потрібно покласти прополіс в морозильну камеру. Від впливу холоду він стане крихким, завдяки чому його легко можна буде подрібнити на тертці. На 90 мл дистильованої води буде потрібно 10 г прополісу . Нагрійте воду до 50 градусів і залийте в термос. Туди ж насипте подрібнений прополіс і щільно закрийте термос кришкою. Для отримання прозорого жовтувато-зеленого водного розчину прополісу потрібні добу. За цей час вода вбере в себе не тільки всі цілющі властивості прополісу , але і чудовий аромат трави і нирок.
3
Інший спосіб приготування водного розчину приваблює своєю швидкістю. Візьміть ту ж кількість води і прополісу , що і в попередньому рецепті і змішайте їх. На водяній бані повільно нагрійте суміш до 80 градусів, після чого продовжуйте підтримувати цю температуру протягом 20 хвилин. Не забувайте помішувати розчин протягом усього часу приготування. Відфільтровану через марлю суміш перелийте в непрозору ємність і зберігайте в холодильнику не довше тижня.
4
Розчин, приготовлений за цим рецептом, збереже свої цілющі властивості протягом трьох місяців. Змішайте 50 мг подрібненого на тертці прополісу з 100 мл теплої води. Накрийте суміш кришкою і млоїте на водяній бані протягом години, не забуваючи періодично помішувати. Проціджений розчин заливають у банку з темного скла.
5
Якщо ви коли-небудь готували спиртовий настій прополісу , то можете скористатися залишками сухої речовини. 20 г прополісу змішайте з 80 мл води, помішуючи, нагрійте суміш до 80 градусів на водяній бані і підтримуйте таку температуру протягом 10 хвилин. Спосіб зберігання цього розчину такий же, як і в попередніх рецептах: у прохолодному місці в посуді з темного скла. Використовувати його потрібно не пізніше, ніж через місяць.