Як готувати салат з яблук з брусницею. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Салат з яблук з брусницею є якусь вітамінну бомбу, що містить необхідне організму залізо, клітковину і цілий набір вітамінів. І готувати цей салат простіше простого.
Вам знадобиться
  • 300 г яблук
  • 800 г брусниці
  • 100 г сметани
  • цукор
  • сіль
  • листочки м'яти.
Інструкція
1
Купіть в будь-якому овочевому відділі триста грам кислих зелених яблук (яблук і зелених сортів найкраще підходять для такого салату) або візьміть яблук і зі свого саду. Намагайтеся вибирати не червиві і не сильно биті яблук і. У тому ж овочевому магазині купите вісімсот грам соковитої стиглої брусниці. Також вам знадобиться сто грам сметани (купити її ви зможете в будь-якому молочному відділі).
2
Добре промийте яблук і під струменем теплої води. Обов'язково видаліть все червоточини. Брусницю краще покласти в друшляк і промивати в тазу з прохолодною водою. Трохи побалакайте з боку в бік друшляк з ягодами і акуратно перемішайте їх рукою, щоб вимити з ягід сміття (листочки і гілочки). Сильно заважати ягоди не варто, щоб не видавити з них сік.
3
Розділіть яблук і на дві частини і виріжте з них серцевини з кісточками. Потім очистіть яблук і від шкірки (при бажанні шкірку можна і не зчищати) і натріть їх на овочевий тертці з великими дірочками.
4
Візьміть невелику кількість ягід брусниці і за допомогою дерев'яної толкушки або великою ложкою розімніть їх.
5
В натерті яблук і додайте приготовлені ягоди брусниці (розім'яті й цілі) і ретельно перемішайте вміст.
6
Потім в натерті яблук і з брусницею можете додати сметану, цукор, сіль і ще раз ретельно перемішати салат, а потім викласти в салатницю і подати до столу.
7
А можете спочатку викласти салат по тарілочках, а потім полити зверху сметаною і посипати цукром і сіллю (пара невеликих листочків м'яти послужить чудовою прикрасою). Обидва варіанти за смаком практично однакові, різниця тільки в зовнішньому вигляді салату. Залежить це від того як подається салат. Як окрему страву або як доповнення до м'яса птиці або дичини.