Як наклеїти карбонову плівку. Як правильно приклеювати карбон на машину відео.

Карбонові бампера, капот, спойлер і повітрозабірники відмінно виглядають на будь-якій машині. Однак такі деталі - дороге задоволення. Але є альтернатива - карбонова плівка. Вона імітує покриття деталей з вуглепластика і коштує зовсім недорого.
Інструкція
1
Ця плівка досить добре імітує пластик. З відстані визначити, углепластиковая чи деталь або вона просто покрита плівкою, практично неможливо. Карбонова плівка дуже добре лягає на поверхню автомобіля і довго тримається. Але от заковика - плівка відмінно клеїться лише до рівної поверхні. Хоча якщо дотримуватися правил підготовки поверхні і правильно плівку прогрівати, нею можна обклеїти хоч весь кузов автомобіля.
2
Першим ділом очистіть поверхню автомобіля ізопропиловим спиртом або якимись спеціальними засобами, призначеними саме для таких робіт. Криволінійні поверхні слід заґрунтувати за допомогою праймера - рідини, у багато разів підсилює адгезію плівки відносно поверхні авто. Нанесіть праймер, після чого можна клеїти плівку.
3
Складну карбонову аплікацію потрібно наносити після попереднього прогрівання її великих фрагментів, причому відразу ж. Так плівка краще ляже. Якщо ви будете нагрівати невеликі ділянки плівки, вона відклеїться через концентрацію в ній внутрішніх напружень.
4
Використовуйте в місцях стиків, нахлестки, вільних країв герметик. Він захистить плівку, а точніше її краю, від впливу вітру і атмосферних опадів.
5
Робота майже закінчена. Але залишився ще один етап, дуже простий, але в той же час і дуже важливий - прогрів критичних областей плівки. Робиться це будівельним феном, так як на ньому можна виставити досить високі температури, що дозволить надійно зафіксувати карбонову аплікацію на кузові вашого авто.
Корисна порада
Чим вище при прогріванні температура, тим довше вам прослужить карбонова плівка; Покривши машину плівкою, залиште її в гаражі на добу. За цей час клеїть шар плівки максимально міцно «схопиться» з поверхнею авто; Використовувати герметик і праймер чи ні - справа ваша. Але за рахунок їх застосування плівка буде триматися набагато довше.