Як поміняти свічки розжарювання. Як поміняти лампочку в Пасаті.

Свічки розжарювання призначаються для застосування в дизельних двигунах. Вони (свічки) відрізняються від свічок запалювання відсутністю іскри і являють собою нагрівальні елементи, здатні розігріватися до температури в 1000 градусів. Поміняти свічки розжарювання досить просто.
Вам знадобиться
  • - набір гайкових ключів;
  • - рукавички.
Інструкція
1
Отже, щоб замінити свічки розжарювання, спочатку заглушите двигун. Відкрийте капот і якийсь час почекайте - нехай двигун охолоне.
2
Після охолодження движка можна надягати рукавички і знімати кожух з теплоізоляцією (вона ж і шумоізоляція), якщо такі на двигуні є. Від'єднайте від акумулятора мінус.
3
Огляньте двигун. Ви повинні зауважити, що до свічок розжарювання підходять товсті високовольтні дроти (на кожну свічку доводиться по одному дроту). Самі ж свічки угвинчені в корпус движка.
4
Відкрутіть від свічки розжарювання високовольтний кабель або сдерніте його. Зривати або відкручувати кабель, залежить від марки вашого автомобіля.
5
Скористайтеся трубчастим або накидним гайковим ключем і викрутити свічку, потім закрутіть нову свічку, до упору з досить легким натиском, щоб не зірвати різьбу.
6
Тепер закрутіть назад високовольтний провід, або надягніть ковпак. Цей ковпак повинен повністю закривати контакт свічки. Далі несильно посмикайте провід в сторони, переконайтеся в тому, що він щільно сидить на свічці.
7
Ті ж самі операції виконайте з іншими свічками. Закінчивши, приєднаєте до акумулятора мінус і заведіть двигун. Після заміни свічок він повинен рівно працювати, як йому і належить. Тепер можна ставити назад ізоляцію з кожухом, закривати капот і збирати інструмент.
Зверніть увагу
Усі роботи з перевірки свічок розжарювання необхідно проводити виключно в рукавичках. Також забороняється торкатися контактів свічки, а також гартівні трубки.
Корисна порада
Щоб перевірити стан свічок розжарювання, при цьому не знімаючи їх з движка, можна скористатися звичайним тестером. Поставте на приладі режим вимірювання опору. Далі приєднаєте один висновок тестера до корпусу вашого автомобіля (бажано до двигуна), а другий - до контакту свічки. Подивіться на прилад - якщо сигналу ніякого немає, значить свічка розжарювання несправна і потребує заміни.