Як поміняти помпу у вазі. поміняти помпу ваз 2106.

Водяний насос системи охолодження двигуна автомобіля, водії часто називають коротким словом - помпа. Моторесурс даного обладнання розрахований на його експлуатацію, при дотриманні умов виробника, до 160 тисяч кілометрів пробігу.
Вам знадобиться
  • Накидний ключ на 13 мм,
  • головка на 17 мм,
  • комірець.
Інструкція
1
Як правило, відпрацювавши покладений термін, водяний насос виходить з ладу, заявивши про себе нестримної течею охолоджуючої рідини. У підсумку, перед власником машини виникає питання про заміну помпи. Для того щоб поміняти несправний насос системи охолодження двигуна ВАЗ 2106, необхідно в першу чергу злити антифриз.
2
За допомогою накидного ключа на 13 мм відпустіть три болта кріплення приводного шківа водяного насоса
3
Потім головкою на 17 мм відкрутите гайку фіксації генератора при натягу приводного ременя. Перемістіть генератор і зніміть приводний ремінь, а також остаточно демонтуйте шків водяного насоса.
4
Ключем на 13 мм відкрутите від помпи металеву планку, призначену для фіксації генератора під час натягу приводного, клиновидного ременя, і викрутити чотири гайки кріплення водяного насоса до корпусу помпи. Приклавши деяке фізичне зусилля, демонтуйте старий водяний насос, а на його місце встановіть новий. Збірка проводиться в зворотній послідовності.
Огляд і підтяжка ременя на двигуні 21124 повинні проводитися через кожні 15 000 тис. Км. Ремінь повинен бути чистим, без бруду і залишків олії, т. К. Бруд на ремені скорочує термін його служби. Натяг ременя також повинне відповідати нормі, надмірне натяг призводить до швидкого обриву ременя. Планова заміна ременя виробляється через 45 000 км.
Зубчастий ремінь ГРМ, використовуваний на автомобілі ВАЗ 21124, обертає помпу і два распредвала. Ремінь необхідно підтягувати через кожні 15 000 км, заміна проводиться при виробленні ресурсу або при обриві ремня.Замена ременя виробляється тільки на холодному двигуні, інакше існує небезпека опіків. Т. к. При проведенні робіт автомобіль буде підніматися домкратом, необхідно підготувати упор під автомобіль і підкласти бруски під задні колеса. Далі потрібно від'єднати клеми і зняти з автомобіля акумулятор, а також зняти декоративну накладку двигуна.

Необхідний інструмент і обладнання

Для заміни ременя ГРМ на автомобілі ВАЗ 21124 потрібно наступний інструмент і пристосування: - шестигранний ключ розміру 5 мм; - Гайкові ключі на 17 і 19; - Спеціальний ключ для натягу ременя; - Пристосування для фіксації шківів розподілвалів; - Домкрат; - Балонний ключ.

Послідовність виконання роботи

Для зручності роботи потрібно зняти абсорбер і відвести в сторону, для цього, не знімаючи шлангів, зняти кронштейн кріплення абсорбера. Далі шестигранним ключем викрутити болти і зніміть верхню захисну кришку ременя. Потім відверніть ще 2 болта і зніміть нижню частину кришки. Балонним ключем ослабте болти кріплення переднього правого колеса. Підніміть домкратом автомобіль, встановіть під нього упор і зніміть колесо. Потім зніміть праву частину грязезащитного щитка двигуна. Частково відверніть верхню гайку генератора і посуньте його в сторону двигуна. Зніміть ремінь генератора зі шківів. Проверніть колінвал ключем на 19 за болт кріплення шківа коленвала і встановіть поршень 1 циліндра в ВМТ. Увага - ніколи не провертайте колінвал за шківи розподілвалів. Провертайте колінвал до збігу мітки на шківі коленвала з міткою на кришці масляного насоса і міток на шківах розподілвалів з мітками на задній кришці ременя ГРМ. Зафіксуйте від провертання шків коленвала і викрутити ключем на 19 болт кріпить шківи на колінчастому валу і зніміть шків ременя генератора. Встановіть пристосування і зафіксуйте розподілвали. Потім відпустіть на кілька оборотів гайки на натяжній і направляющем роликах і ослабте натяг зубчастого ременя. Тепер ремінь ГРМ можна зняти. Після зняття ременя перевірте стан роликів і, якщо є, люфти або шум при обертанні - замініть ролики.

Установка ременя

Переконайтеся, що мітка на шківі коленвала і мітка на корпусі масляного насоса збігаються, і надіньте новий ремінь на шків коленвала. Далі ліву половину ременя проведіть із зовнішнього боку шківа помпи і з внутрішньої сторони натяжної ролика. Праву половину ременя проведіть з внутрішньої сторони направляючого ролика і, не допускаючи провисання, надіньте на шківи розподілвалів. При надяганні права частина ременя обов'язково повинна бути натягнута на ділянках між усіма трьома шківами. Після установки натягуємо ремінь натяжним роликом і перевіряємо установку по мітках. Якщо мітки збігаються, ставимо на місце шків ременя генератора і провертає коленвал на 2 обороту і знову перевіряємо збіг міток. Якщо мітки не збігаються, перевстановлюємо ремінь. Після остаточної установки ременя по мітках встановлюємо інші деталі в порядку, зворотному зняттю.