Як приготувати соляний розчин.

Сольові розчини поширені досить широко. Їх застосовують для полоскання порожнини рота, видалення прищів, зняття запалень і багато чого іншого. Такі розчини продаються в аптеках, але деякі з сольових розчинів ви цілком можете приготувати самостійно.
Інструкція
1
Наприклад, щоб приготувати розчин для закапування у вуха, візьміть 2% розчин борного спирту, в нього додайте 05 г морської солі на кожні 50 мл розчину. Тепер акуратно перемішайте розчин і прогрійте його.
2
Нагрівання потрібно виробляти так: візьміть каструлю з водою і поставте на середній вогонь. На дно каструлі покладете металеву підставку, герметично закупорте пляшечку з борно-сольовим розчином, після чого поставте його на підставку. Розчин слід нагрівати до 36-37оС.
3
Перед вживанням розчин потрібно ще раз перемішати, щоб сіль розподілилася по всьому його об'єму рівномірно і не випала в осад. Закапайте розчин за допомогою піпетки в вухо. Для початку вистачить однієї крапельки. З часом кількість крапель можна збільшити до 2-3 за прийом. Нахиліть голову набік на кілька секунд або краще на хвилину.
4
Якщо вам не подобається рецепт з борним спиртом або потрібно вилікувати маленьку дитину, приготуйте сольовий розчин без його використання. За основу для розчину можна взяти дистильовану воду. Нагрійте воду до 36-37оС, потім в неї додавайте 1 г солі на кожні 200 мл води. Також вам буде потрібно настоянка календули. Цю настоянку можна приготувати у себе вдома завчасно.
5
Для приготування настоянки календули візьміть листя і квітки рослини, подрібніть і засипте в скляну пляшечку або пухирець, після чого налийте туди розведеної до 20-25 градусів горілки.
6
Щільно закупорте ємність і залиште її в темному прохолодному місці на 10 днів. Після вказаного часу процідіть настойку. Ви можете використовувати настойку для приготування сольового розчину, або зберігати до запитання в темному прохолодному місці.
7
Для приготування протизапального розчину візьміть 3 краплі настоянки календули на кожні 200 мл води. Додайте настойку в сольовий розчин і розмішайте. Потім ще додайте половину чайної ложки обліпихової олії. Тепер розчин готовий, і ви можете його використовувати за призначенням. Після закапування у вухо 1-2 крапель цього засобу, хвилин через 15-20, прогрійте вухо сольовим мішечком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Wj8Sr0wSlq8