Як приготувати емульсію.

Щоб приготувати масляну емульсію , можна використовувати оливкову, мигдальне, персикове, касторове, вазелінове масло, ефірні масла, риб'ячий жир, усілякі бальзами та інші рідини, які не змішуються з водою. Якщо в рецепті емульсії відсутнє позначення того, яке масло потрібно використовувати, беруть зазвичай оливкова, соняшникова, персикове або мигдальне масла. При відсутності вказівок про кількість масла для отримання 100 г емульсії береться 10 г масла.
Інструкція
1
Для отримання масляних емульсій в обов'язковому порядку використовуються емульгатори. Вибір і кількість емульгатора залежать від його природи і властивостей, концентрації та застосування емульсії. Емульгаторами зазвичай служать аніонні ПАР (мила), деякі гідрофільні речовини природного походження (на кшталт пектину, желатози), напівсинтетичні (МЦ, Na-МЦ), а також синтетичні та інші ПАР. Припустимо використання дозволених до медичного застосування полімерів.
2
Якщо є необхідність, до складу емульсії можна ввести консерванти (сорбінову кислоту, ніпазол, ніпагін та інші).
3
Технологія виготовлення олійних емульсій полягає в розтиранні в ступці емульгатора, води і масла. Процес в себе включає два етапи - отримання первинної емульсії, після чого її розбавлення водою. На першому етапі потрібно строго дотримуватися кількісних співвідношень масла, води і емульгатора. Наприклад, на 10 г масла ви можете взяти 5 г желатози і води 7,5 мл (половина від маси емульгатора і масла).
4
Первинну емульсію можна виготовляти кількома способами, які розрізняються послідовністю змішування компонентів.
5
Як правило, в сухий ступці змішуються емульгатор з маслом, потім до отриманої маси додається вода, після чого розтирання триває до появи характерних потріскують звуків. Це ознака готовності первинної емульсії. Далі до первинної емульсії додається потрібну кількість води.
6
Можна вчинити по-іншому - долити до емульгаторів, розтертого в ступці, суміш масла і води, потім швидко все це розтерти до утворення емульсії. Далі слід додавати воду, що залишилася, постійно помішуючи склад.
7
Перший спосіб вважається оптимальним, оскільки здатний забезпечити отримання стійкої емульсії за більш короткий час.
Корисна порада
Руху маточки в процесі емульгування повинні бути спрямовані строго в одну сторону, по спіралі. Крапельки масла будуть в цьому випадку витягуватися в нитки, що розриваються на більш дрібні краплі. Якщо руху маточки будуть безладними, це сповільнить процес емульгування.