Як зробити ремінь.

Ремінь є дуже важливим аксесуаром, причому як для чоловіків, так і для жінок. Він дозволяє брюкам триматися на талії чоловіків, а також вигідно підкреслює жіночу талію. Ремені бувають різними: вузькими і широкими, шкіряними, тканинними і замшевими, однотонними і квітчастими, декорованими і немає, вони можуть мати просту і незвичайну пряжку. До речі, ремінь ви можете зробити своїми руками. Його плюсом буде те, що він вам неодмінно сподобається, так як робити його будете саме ви.

Вам знадобиться

- шкіра; - нитки з голками; - ножиці; - лінійка; - пряжка; - швейна машинка; - кравецький метр; - дублерина; - клей; - праска.

Інструкція
1

Виміряйте спочатку собі талію за допомогою кравецького метра. Додайте до отриманого результату 6 см. Можна також виміряти довжину вже наявного у вас ременя.

2

Далі виріжте пару смужок зі шкіри. Ширина у них повинна бути 6 см, а довжина була визначена вище. Тепер виріжте пару точно таких же смуг з дублерина. Викладіть дублерина на смужки зі шкіри та включеним на середню потужність праскою і пропрасуйте його. Далі намажте клеєм обидві частини вашого майбутнього ремінця по периметру дублерина. Складіть їх разом внутрішньою стороною.

3

Потім відстрочити на швейній машинці по шкіряній стороні ремінця шов, з усіх сторін. Щоб цей шов був рівним, завчасно розмітьте його за допомогою олівця.

4

Тепер Протягніть ремінь в пряжку, яку тут же і закріпіть. Проробіть у вашому ремені отвори, якщо цього зажадає пристрій пряжки.

5

З обох сторін покрийте ремінь спеціально призначеної для шкіри просоченням.

Корисні поради

дублерина необхідний для того, щоб не розтягувалася шкіра;

Найчастіше чоловічі шкіряні ремені шиють зі шкіри чорного або темно-коричневого кольору;

Пряжа є головною прикрасою ременя і може бути будь-яких варіантів і форми;

Якщо ви бажаєте декорувати свій ремінець металевими клепками, це неважко буде зробити. За допомогою лінійки зробіть олівчиком розмітку на ремені. У вас вийде кілька рядів з несиметричними точками. Зробіть в кожній точці по отвору, вставте в кожне по клепці, загнув їхні краї із зворотного боку.