Як зробити трубку.

Багато кому ще в шкільні роки доводилося Куля грудками папери з розібраної авторучки в голову однокласникам. А це простеньке пристрій є свого роду прототипом справжньої духовий трубки. Свого часу цим зброєю користувалися американські та інші племена, виготовляючи ці трубки кожне по-своєму. Ви й самі можете зробити такий метальний снаряд, що став прототипом сучасного пневматичної зброї, з підручних засобів.
Інструкція
1
Вам знадобиться безшовна труба з металу довжиною 150-200 см і внутрішнім діаметром близько 1,5-2 см. Переважний матеріал - алюміній. Труба не повинна мати деформацій і вигинів.
2
Якщо ви хочете зробити зброю потужнішим, нехай труба у вас буде складатися з 2-3 секцій. Вона і складатися буде легко, і розкладатися, не займаючи при цьому багато місця в складеному вигляді. А кріпити секції між собою можна за допомогою сполучної трубки, що має трохи більший діаметр. Коли необхідно ви можете надіти сполучну трубку в місці з'єднання секцій і затягнути її невеликими хомутиками, обладнаними маленькими гвинтами.
3
Тепер зробіть мундштук з спринцівки або чогось ще, що може підійти, щоб охороняти свої губи від контакту з металом. Відмінний мундштук вийде, скажімо, з пластмасової пробки від шампанського. Вам потрібно просто обрізати у пробки денце і щільно увігнати її в трубку .
4
Навернений до мішені зріз трубки закрийте пластмасовою кришкою. Це необхідно для того, щоб в трубку під час її бездіяльності не потрапляла пил і бруд.
5
Тепер вам потрібно вибрати, чим ви будете стріляти з вашої духовий трубки. Це можуть бути пейнтбольні кульки, бамбукові шпажки і багато-багато іншого. Перед вами тут відкрито безмежне поле для творчості. Можна зробити справжнісінькі стріли довжиною до 10-30 см. Зробіть задній кінчик стріли трохи потовщеним, щоб він наближався до внутрішнього діаметра трубки. Так ви досягнете необхідного тиску повітря, при видування стріли з духовий трубки.