Як почати ресторанний бізнес.

Ресторанний бізнес буде успішним, якщо правильно вибрати формат закладу (кафе, бістро, ресторан). Також його успішність залежить від безпомилкового вибору найбільш затребуваною спеціалізації (національна кухня, морепродукти, стейки). Ще один важливий аспект - вибір регіону. На сьогоднішній день найбільшим попитом користуються італійські ресторани, за ними - ресторани кавказької кухні. Японська і китайська кухні хоч і продовжують бути популярними, але це вже спадний тренд.
Вам знадобиться
  • концепція майбутнього ресторану, бізнес-план, маркетинговий план, приміщення, обладнання, продукти, персонал.
Інструкція
1
Підберіть приміщення, яке буде відповідати формату закладу. Головні критерії вибору - наявність клієнтських потоків і підходяща планування усередині. Також повинна бути можливість поділу площі на три основні частини: виробництво, офіс і зал. Багато починаючі ресторатори на цій стадії допускають одну непоправну помилку. Прагнучи розмістити в залі максимальну кількість посадочних місць, вони «обкрадають» виробничі площі, суміщають гарячий і холодний цехи, скорочують кількість підсобних приміщень. Як підсумок - контролюючі інстанції не видають дозволи на відкриття закладу, доводиться все переробляти.
2
Запросіть проектувальника, складіть технічний план, на якому будуть зазначені основні проводки інженерних комунікацій, які прив'язуються до технологічного устаткування. Неодмінно передбачте хорошу витяжку - без неї вкрай складно працювати в гарячому цеху, та й у залі влітку знаходиться не зовсім затишно.
3
Придбайте технологічне та торгівельне обладнання. До першої групи належить холодильне, теплове, механічне. До другої - кофеварочного і піворазлівочное. Також в обов'язковому порядку придбайте систему автоматизації. Яку вибрати програму - залежить від ваших можливостей, а також від планованої пропускної здатності ресторану. Як правило, фахівці, що встановлюють АСУ, допоможуть і з навчанням роботи з нею.
4
Отримайте дозвільні документи Росспоживнагляду і пожежної інспекції. Якщо в приміщенні до вас функціонувало підприємство харчування, як правило, особливих проблем з наглядовими органами не виникає. Але при зміні профілю вони дуже навіть можливі. У цьому випадку слід уважно прислухатися до вимог, виправити недоліки і знову подати заявку на розгляд вашого питання.
5
Складіть штатний розклад. Якщо ваш ресторанний бізнес представляє собою невелике кафе, деякі посади можна поєднати. Наприклад, бармен може бути і адміністратором, а шеф-кухар - керуючим. Втім, все дуже індивідуально і залежить не тільки від специфіки закладу, а й від особистостей тих чи інших працівників. Щоб уникнути ризику найму недобросовісного персоналу, поставтеся до підбору кадрів з усією відповідальністю. Напишіть посадові інструкції, попросіть працівників підписати їх. Складіть трудові договори, в яких чітко пропишіть права і обов'язки персоналу.
6
Розробіть меню. Воно може бути невеликим: по три-чотири позиції в кожному розділі цілком достатньо. Велике меню складно у виконанні, до того ж воно вимагає великих товарних запасів, а це неминуче призведе до серйозних списань. Подайте документи на отримання алкогольної ліцензії. 40 відсотків виручки ресторанного бізнес а робить кухня і 60 відсотків - бар, так що алкогольна ліцензія буде дуже до речі.
Зверніть увагу
При недостатніх інвестиціях є ризик, що вам не вистачить на щось дуже важливе, наприклад, на просування.
Корисна порада
Щоб ресторанний бізнес був успішним, почати треба з написання концепції, тобто бізнес-задуму майбутнього ресторану.
Російський ресторанний ринок зростає досить швидкими темпами. Близько тридцяти відсотків становить щорічне зростання. Незважаючи на величезну конкуренцію, практично в кожному ресторані ввечері можна побачити пристойну чергу. Отже, після відкриття свого власного ресторану прибуток і задоволеність від успіху не повинна змусити себе довго чекати. Розглянемо нижче основні дії, які потрібно дотримуватися для відкриття свого ресторанного бізнесу .
Інструкція
1
Розробіть для початку концепцію ресторану. Чи не плутай її з бізнес-планом. У концепції розпишіть роботу вашого майбутнього ресторану в найдрібніших деталях. Це і технологічні ланцюжки, і дизайн, і передбачуване меню.
2
Тепер прийшов час бізнес-плану. Оцініть в ньому все, що стосується фінансових витрат і можливого доходу. Оцініть рекламу, конкурентів і інші фактори, що впливають на ресторанний бізнес.
3
Оберіть приміщення. Вдале розташування - одна із запорук успіху. Ресторан повинен розташовуватися близько до потенційних клієнтів. Які у вас повинні бути відвідувачі, ви повинні були врахувати в пункті номер один. І ще, приміщення краще купити, ніж орендувати, запам'ятайте цей важливий момент.
4
Створіть неповторний дизайн і потрібну атмосферу. Будь-яка, навіть найменша деталь повинна створювати затишок і комфорт.
5
Закупіть потрібне обладнання. Ні в якому разі не купуйте звичайні побутові прилади. Беріть тільки професійні аксесуари для ресторанів. Саме якісне, в теж час і найдорожче обладнання виробляється в Англії. Закупити потрібну кількість кухонного обладнання.
6
Розробіть меню. Грунтується при його створенні на концепції вашого ресторану. Тут важливо, який кухні ви віддасте свою перевагу. Меню повинно бути простим і написано зрозумілою мовою.
7
Наберіть потрібний персонал. Деяких, наприклад, керуючого і шеф-кухаря, краще наймати відразу, і радитися з ними в міру створення ресторану. Можете звернутися в спеціальні агентства по набору кадров.Запомніте, не обов'язково для відкриття ресторанного бізнесу вкладати дуже великі суми. Якщо ви людина творча, придумайте оригінальну ідею, і вона обов'язково притягне до вас безліч клієнтів. Головне - почніть, якщо у вас зародилася ідея. Бути може, саме ви в найближчому майбутньому станете одним з найвідоміших рестораторів країни. Дерзайте.