Як відкрити люк.

Купивши свій перший автомобіль, людина може і не знати багато чого про нього. Тому часом новоспечених водіїв приводять в ступор навіть такі робочі ситуації, як заправка автомобіля. І добре якщо працівник АЗС сам заправить вашого залізного коня, а то ж доведеться шукати, де ж на вашому «залізному коні» знаходиться люк бензобака і як його відкрити.
Інструкція
1
Найпоширеніший варіант відкриття люк а зустрічається в іномарках. Просто знайдіть в салоні автомобіля важіль, на якому ви побачите зображення заправної колонки. У машин з лівим кермом важіль розташовується злегка під сидінням водія у лівих дверей. У випадку з автомобілями, що мають праве кермо, все з точністю до навпаки. Тобто важіль відкривання люк а бензобака знаходиться біля правої двері.
2
Потягніть важіль вгору, і пролунає характерне клацання - люк бензобака відкритий. Для того щоб після заправки автомобіля закрити люк , просто натисніть на нього, поки той не закриється і не зафіксується. При закритті люк а ви також повинні почути клацання.
3
Іноді в іномарках кришка бензобака відкривається за допомогою натискання на кнопку, яка найчастіше знаходиться на приладовій дошці або ж водійських дверей. На цій кнопці також є зображення заправної колонки. Просто натисніть кнопку, щоб відкрився бензобак, а після заправки авто закрийте люк до упору рукою.
4
Є ще ручний спосіб відкривання заправного люк а. Він поширений на всіх вітчизняних автомобілях і частини машин іноземного виробництва. Для відкриття бензобака потягніть на себе кришку, вхопившись за поглиблення в ній. Вкрай рідко зустрічаються люк і, які схожі скоріше не на звичайну кришку, а на відкручувати горловину. Це найчастіше можна спостерігати на спортивних авто.
Корисна порада
Пам'ятайте, що люк бензобака може розташовуватися як справа, так і зліва на кузові автомобіля. І не забувайте щільно закручувати паливну горловину і закривати кришку паливного бака.