Як зробити кулер.

Досить часто у людей виникає питання: що робити, якщо постійно шумить кулер ? В даний час існує дуже багато способів вирішити цю проблему. Ремонт кулер а може здійснюватися без спеціальних інструментів.
Інструкція
1
Отвинтите від блоку живлення кулер . Потім зніміть наклейку. Почистіть від пилу і залийте рідке машинне масло. Не рекомендується використовувати соняшникову олію. Обов'язково почистите між пропелером і корпусом. Масло потрібно заливати в помірних дозах. Зазвичай вистачає декількох крапель. Досить часто виникає шум через те, що гвинт стукає про корпус. У цьому випадку потрібно трохи підпиляти лопаті.
2
Можна скористатися й іншим способом. Плюс його в тому, що відгвинчувати нічого не потрібно. Візьміть у руки шпіц з голкою. Наповніть його маслом. Після цього за допомогою голки проткніть наклейку і пластмасову пробку над нею. Необхідно застосувати деяке зусилля. Введіть під пробку масло. Ремонт закінчений. У підсумку, вам не потрібно займатися розбиранням і збиранням кулер а. Даний спосіб працює не у всіх випадках. Зустрічаються кулер и, середина яких прихована гратами корпусу. В даному випадку потрібно спробувати відкрутити блок живлення. З цим проблем виникнути не повинно.
3
Якщо після змащення кулер також шумить, то можна спробувати зменшити його обороти. Для цього розгвинтити корпус блоку живлення. Там побачите 2 шнурка, які йдуть до пропелеру. Знайдіть «+» - він зазвичай червоний. Його прорежьте посередині. Впаяти змінний резистор. Повільно його крутити і шукайте той момент, коли пропелер буде при включенні крутитися без сторонньої допомоги. Робити це потрібно для того, щоб диски в дисководі не нагрівається. Блок живлення же буде працювати в нормальному режимі. Найкраще дати блоку попрацювати кілька годин. Слідкуйте за тим, щоб він не перегрівався. Якщо відбувається нагрівання, то зменшите опір.
4
Після цього вимкніть живлення і виміряйте опір резистора. Заздалегідь знайдіть такий же резистор, але щоб він мав постійний опір. Запаяти його на те місце, в якому знаходився змінний. Обмотайте ізоляційною стрічкою або ж іншим ізоляційним матеріалом. Назад закрутіть харчування.
Коли раптово виникає потреба в тому, що в перебігу нетривалого часу зберегти їжу або напої в холоді, кулер дуже просто зробити своїми руками з підручних матеріалів, знайдених у будинку. Головний принцип дії саморобного кулер а - ізоляція - зберігати внутрішній холод від зовнішнього тепла, тоді вміст кулер а буде благополучно зберігатися охолодженим протягом декількох годин.
Вам знадобиться
  • Пінопласт
  • Маленькі пластикові коробки з кришкою
  • Антибактеріальне мило
  • Лід
  • Вода
  • Герметизуюча клейка стрічка
Інструкція
1
Вимийте пластикові коробки теплою водою з антибактеріальним милом і ретельно висушіть.
2
Розламайте пінопласт на дрібні шматочки - такі, які містилися б в коробочках. Прокладіть пінопластом стінки контейнерів.
3
Використовуйте клейку стрічку, щоб закріпити пінопласт у стінок контейнера.
4
Наполовину наповніть пластиковий контейнер льодом. Закрийте кришку і струсіть коробочку, щоб лід розмістився в нижній половині коробки.
5
Помістіть їжу і напої зверху. Переконайтеся що вони на пару сантиметрів занурені в лід - це забезпечить їм нерухомість.
6
Досипьте верх вашого кулер а льодом наскільки це можливо. І закрийте коробку кришкою. Кулер готовий!