Як навчити папужки говорити.

Папуги - веселі і товариські домашні вихованці, які вносять в наше життя радість і любов. Багато хто, заводячи папужки , мріють, щоб він радував усіх обителей будинку не тільки забавним цвіріньканням, але і цілком людським спілкуванням. І це реально! Варто лише проявити терпіння і старанність, а також пам'ятати декілька правил, як вчити папужки розмовляти.
Інструкція
1
По-перше, враховуйте, що здатність до розмов залежить від породи папуги. Добре навчаються жако, какаду, амазони і, мабуть, найбільш поширений вид хвилясті папужки. Хоча багато чого також залежить і від характеру конкретної птиці, її темпераменту і «таланту».
2
По-друге, зверніть увагу на вік птиці. Найкраще піддаються навчанню молоді особини до півроку. Оптимальним вважається купувати папугу у віці 1-2 місяці, і приступати до уроків ще через місяць, коли закінчиться процес адаптації до нового місця.
3
По-третє, запасіться терпінням. Не варто чекати, що через кілька днів ваш улюбленець почне декламувати вірші. Починайте поступово з 1-2 слів, не перевантажуйте птицю заняттями проти її волі.
4
Навчання папугу повинен проводити одна людина. Для занять виберіть певний час протягом дня, тривалість уроку не повинна перевищувати 15-20 хвилин. Спочатку уроки повинні бути щоденними, а вже пізніше, коли папужка освоїть необхідний словниковий запас, закріплюйте знання 1-2 рази на тиждень.
5
Для навчання можна використовувати такі методи: - монотонне повторення слова, якому ви хочете навчити папужки ; - використання магнітофонного запису; - «метод асоціацій», коли слово або фраза відповідає певній ситуації. При такому методі ваша пташка буде не просто повторювати слова, а відтворювати їх у знайомій обстановці.
6
Мабуть, найбільш простим способом для застосування в домашніх умовах є перший з перерахованих вище. Суть його полягає в наступному. Виберіть 1-2 простих слова для початкового заучування. Бажано, щоб слова складалися з двох складів і містили голосні «о» або «а». З приголосних звуків найбільш оптимальними для початку навчання є «до», «п», «р», «т». І потім під час занять повторюйте вибрані слова голосно і повільно, з одного інтонацією. Прослідкуйте, щоб ні вас, ні папуги не відволікали сторонні звуки і голоси. Коли ваш улюбленець почне робити перші успіхи, заохочуйте його яким-небудь ласощами в кінці заняття. Як правило, результати при такому методі досягаються через 2,5-3 місяці. Пам'ятайте, ваш папужка любить вас і довіряє вам. Будьте і ви терплячі і уважні в процесі навчання, і тоді результати порадують і вас, і вашого улюбленця.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, ваш папужка любить вас і довіряє вам. Будьте і ви терплячі і уважні в процесі навчання, і тоді результати порадують і вас, і вашого улюбленця.