Як робити зачіски для волосся середньої довжини. зачіски на волосся середньої довжини Як їх робити.

Багато жінок схильні недооцінювати можливості зачісок середньої довжини , вважаючи, що про різноманітність можна тільки мріяти. Проте з такими стрижками можна придумати набагато більше цікавих зачісок і способів укладок, ніж з довгими або, навпаки, короткими волоссям.
Інструкція
1
Пряме волосся середньої довжини можуть бути укладені безліччю способів. Найвідоміший з них найлегше робити на зачісці під назвою "подовжений боб". Випряміть волосся за допомогою круглої щітки або прасування, а потім укладіть кінці всередину. На потилиці волосся найкраще злегка підняти біля коріння, так вони будуть тримати красиву і правильну для такої зачіски форму.
2
Досить природною є укладання кінчиками назовні. Просто висушіть волосся після миття за допомогою круглої витягаючої щітки, нанесіть трохи укладального крему або гелю, а потім витягніть волосся, закручуючи кінчики вгору. Покладеним волоссю можна додати фактурності за допомогою невеликої кількості воску, нанесеного на нижню частину пасом.
3
Не варто недооцінювати і високий хвіст, навіть якщо "пальмочка", що стирчить з гумки, буде зовсім маленькою - її можна зібрати в кичку або укласти в різні боки, закріпити шпильками або оповити навколо них пасма. У кожному разі - ця зачіска виглядає вельми елегантно і підходить як для вечірнього, так і для ділового варіанту.
4
Досить природною є укладання кінчиками назовні. Просто висушіть волосся після миття за допомогою круглої витягаючої щітки, нанесіть трохи укладального крему або гелю, а потім витягніть волосся, закручуючи кінчики вгору. Покладеним волоссю можна додати фактурності за допомогою невеликої кількості воску, нанесеного на нижню частину пасом.
5
Ефект недбало покладених і злегка хвилястого волосся допоможе впоратися з якоюсь неслухняні, яка іноді властива волоссю середньої довжини . Для того щоб укласти волосся таким чином, вам слід вимити волосся з пом'якшувальною або зволожуючим шампунем, злегка віджати їх рушником, залишити ненадовго підсохнути, а потім нанести зовсім небагато крему для укладки. Потім варто укласти волосся пальцями в різні боки, створюючи природні заломи і хвилі, скупчуючись їх в невеликі джгути. Після цього варто залишити волосся досохнуть остаточно. Така зачіска дивно схожа на зачіску одразу після пляжу і виглядає вельми романтично і естественнно.
Волосся середньої довжини - це саме той універсальний варіант, який до лиця абсолютно всім. На таких волоссі найлегше дати волю фантазії і при цьому виглядати чудово! Вони можу підкреслити індивідуальні риси вашого обличчя, скорегувати форму, головне - підібрати підходящу укладку. Універсальної, неймовірно природною і підходящої практично всім є наступна зачіска, яку можна швидко і легко зробити на волоссі середньої довжини.
Вам знадобиться
  • Фен, кругла щітка для волосся, фіксуючі засоби для укладання (мус, легкий гель)
Інструкція
1
Нанесіть на злегка підсушені рушником волосся трохи мусу або гелю. Під підсушуванням волос не мається на увазі розтирання їх рушником! Просто промокніть зайву вологу і дайте їм підсохнути самостійно.
2
Озбройтеся феном і круглою щіткою, і почніть сушити волосся з досить великої відстані, піднімаючи їх в коренів і створюючи тим самим необхідний обсяг. Хитрість для ледачих і цінують ще більшу природність: можна просто нахилити голову вниз і просушити волосся біля коріння.
3
Розділіть волосся на пасма і укладіть кінці у різні боки.
4
Виділіть окремі локони за допомогою гелю, підкресліть кінці - Ваша повітряна зачіска готова!
Зверніть увагу
Намагайтеся не перестаратися із засобами для укладання - в цілому, вони потрібні виключно для того, щоб підкреслити структурність зачіски і локони. Не наносіть їх на корені волосся, лише трохи - на окремі пасма і кінчики.