Як піднести товар.

Коли в торговельну організацію приходять новачки, у них не виходить швидко зорієнтуватися і зрозуміти, як розповісти про товарі потенційним клієнтам. Ті ніби не хочуть слухати або залишаються байдужими. Але слово "піднести" дає ключ до успіху. У продажу товару, як і в будь-якому творчому справі, необхідно натхнення.
Інструкція
1
Вивчіть ваш товар. Вам мають бути зрозумілі його властивості, переваги і недоліки. Якщо ви продаєте великий асортимент продукції, подумки розбийте його на логічні групи. Зробіть розбиття так, щоб запам'ятати подібні характеристики продукції всередині кожної групи.
2
Стати спостерігачем. Не поспішайте відразу спілкуватися з потенційними покупцями. Ви ще недостатньо готові до таких розмов. Поспостерігайте, як продає товар досвідчений колега. Намагайтеся вловити, яким чином він починає розмову, як з'ясовує бажання і потреби клієнта, як розповідає про товарі . Для такого навчання вам достатньо одного дня.Старайтесь вловити, як ваш колега пов'язує властивості товару з проблемами покупця. Ви помітите, що при продажу немає необхідності розповідати про товарі все, що ви знаєте. Досить показати покупцеві, як позбутися від поточних проблем за допомогою цього товару.
3
Попросіть колегу присутнім при вашому першому розмові з клієнтом. Ви будете впевнені, що в разі помилки він вас підстрахує. А головне, після продажу колега дасть вам поради, як поліпшити вашу роботу.
4
Почніть працювати самостійно. Ви достатньо знаєте про товарі . Щоб ефективно піднести його клієнту, треба враховувати дві речі. По-перше, трудіться з ентузіазмом. По-друге, не нав'язуйте покупцеві вашу точку зору.
Зверніть увагу
Не намагайтеся маніпулювати людьми. Не кожному потрібен ваш товар. Задавайте клієнтові питання, щоб знайти зв'язок між його потребами або проблемами і вашим товаром. Потім розкажіть покупцеві про цей зв'язок. Саме в цьому і полягає ваша робота.
Корисна порада
Прочитайте книгу Френка Беттджера "Щасливий торговець". Він ділиться, як з невдахи став процвітаючим продавцем страховок. Його досвід можна застосувати при продажу ваших товарів/послуг.