Як почати бізнес без капіталу.

Ніщо не принесе людині більшого матеріального доходу, ніж робота на себе, а не на когось. Коли ми знаходимося в підпорядкуванні начальника, не можемо прийти і піти з місця роботи, коли нам захочеться, часто є певний поріг заробітної плати і т.д. Але й організаторська робота - це теж постійна праця. Якщо ви все-таки твердо вирішили стати самому собі начальником, але не маєте великих фінансових можливостей, спробуйте побудувати бізнес без стартового капіталу.
Інструкція
1
Розгляньте такий варіант початку власного бізнес а як мережевий маркетинг. Схема роботи компаній приблизно однакова, але у кожної з них є свої тонкощі. Саме в них і розберіться перед тим, як віддати перевагу якійсь певній компанії.
2
Дізнайтеся максимум інформації про цю компанію, не поспішайте підписувати договір, якщо це молода організація, про яку мало хто чув. Як правило, при реєстрації в компанії мережевого маркетингу передбачена плата за реєстрацію, за стартовий пакет документів. Насторожитеся, якщо плата занадто висока і якщо є умова, що ви повинні систематично робити закупівлю товару на певну суму. Дізнайтеся також про те, чи буде сплачуватися податок з одержуваного вами винагороди.
3
Уточніть, за якою схемою працює компанія, і які функції будете виконувати ви. Чесні організації, які дорожать своєю репутацією, ведуть бізнес наступним чином. Наприклад, ви підписуєте договір з компанією, тепер у вас є можливість купувати товари та послуги для себе, своїх рідних і близьких зі знижкою. Тобто ви не йдете в магазин, як тільки у вас закінчилася, наприклад, косметика, а купуєте в компанії, в якій тепер працюєте. При цьому ви отримуєте знижку. В цьому випадку ви є представником або консультантом фірми. А якщо ви організуєте певний щомісячний товарообіг, тоді отримаєте за свою роботу винагороду - встановлений відсоток з загального продажу.
4
Але межа в цьому випадку теж є, так як фізичних можливостей бігати по населеному пункту і пропонувати подивитися каталог товарів компанії немає. Та й консультантів, подібних вам, теж багато. В цьому випадку пропонуйте своїм друзям і знайомим також реєструватися в компанії і купувати продукцію для своєї родини зі знижкою, адже так чи інакше вони йдуть в магазин, коли закінчується зубна паста, шампунь, крем і т.д. Тільки в магазині нам не нададуть таку знижку. Крім того, купуючи в магазині, ми не застраховані від підробок. А якщо ви є представником відомої компанії, яка «тримає марку» і використовує у виробництві продукції тільки натуральні компоненти, тоді їй можна довіряти.
5
Запрошуючи в компанію своїх близьких, ви організуєте груповий товарообіг, за який отримуєте певний відсоток. Ваші знайомі також можуть запрошувати своїх друзів. Чим більше людей у вашій команді, тим вище продажу і винагороду, відповідно. Хтось буде купувати тільки для себе, хтось продавати, а хтось не буде робити взагалі нічого. Плюсом такої організації бізнес а є те, що ви отримуєте відсоток з товарообігу навіть тих членів вашої команди, які знаходяться в інших населених пунктах. Працюючи в мережевій компанії, ви повинні докласти чимало зусиль, щоб заробіток постійно зростав. Крім того, вам необхідно удосконалювати свої знання, навички. Відвідуйте навчальні семінари, майстер-класи і т.д. При правильному підході до організації цього виду бізнес а, ви можете вже через кілька років мати дохід в кілька разів вище, ніж на попередній роботі.
Зверніть увагу
Перш ніж вступити в компанію мережевого маркетингу, отримаєте якнайбільше інформації про неї. Так як часто під такими фірмами ховаються фінансові піраміди, що займаються мошеннічеством.Возьміте на співбесіду кого-небудь зі своїх знайомих, щоб він оцінив рівень компанії в цілому, а ви не попалися на виверти шахраїв.
Корисна порада
Почніть займатися цим видом бізнесу паралельно з основною роботою, так як на перших порах доходи будуть невеликі.