Як почистити свічки запалювання.

Через низькоякісного бензину і присадок на свічках утворюється нагар, який заважає нормальному іскроутворення. Напруга може пробивати іскру між внутрішньою частиною електрода і спідницею. Чи не правильно згорає через неякісну іскри суміш ще сильніше забруднює свічку, сильно ускладнюючи роботу двигуна, викликаючи «троение» і утруднений пуск.
Вам знадобиться
  • Для чистки свічок необхідний свічковий ключ, чистий гас і стара непотрібна зубна щітка.
Інструкція
1
Зніміть високовольтні дроти зі свічок. Запам'ятайте який саме дріт йде на яку свічку. Інакше для того, щоб одягнути дроти назад буде потрібно шукати інструкцію до автомобіля. За допомогою свічкового ключа виверніть свічки з головки блока циліндрів. Робити це потрібно обережно, не допускаючи попадання бруду всередину двигуна.
2
Замочите свічки в чистому гасі хвилин на тридцять. По можливості занурюйте в гас тільки простір між спідницею і центральним електродом свічки, намагайтеся не опускати зайвий раз в гас керамічний наконечник.
3
Коли нагар розмокне, вичистіть спідницю, корпус і центральний електрод за допомогою зубної щітки. Якщо є можливість - продміть свічку стисненим повітрям з компресора.
4
Акуратно встановіть очищені свічки в головку двигуна. Затягніть різьбу ключем. Надіньте високовольтні дроти в тому ж порядку, в якому вони були встановлені до зняття.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o_XsPwFKRUQ
Зверніть увагу
Не використовуйте для чищення свічок абразивні і металеві матеріали - це зашкодить свічку. Чи не "прожарюйте" свічки над відкритим вогнем. Це призводить до нерівномірного прогріву свічки і руйнуванню керамічного ізолятора.
Корисна порада
Часте забруднення свічок запалювання свідчить про проблеми двигуна. Чорний оксамитовий нагар на ізоляторі говорить про переобогащенной суміші, або про пропуски в системі запалювання.
Якщо ви очистите старі свічки запалювання після того, як їх зняли й замінили новими, в майбутньому вони будуть вам корисні. Зняти зі свічок нагар, що утворився через горючої суміші, можна самостійно.
Вам знадобиться
  • Засіб, бензин, щітка, ємність, піскоструйний апарат, ацетон, ганчірочка, кола.
Інструкція
1
Перевірте, чи немає на корпусі свічок механічних пошкоджень. Огляньте теплової конус і електроди.
2
Візьміть засіб побутової хімії у вигляді гелю для очищення іржі, вапняного нальоту і старих плям. Налийте його в невелику ємність шаром на товщину одного пальця. Помістіть свічки в посуд на 30 хвилин.
3
Очистіть свічки від нагару за допомогою старої зубної щітки під теплою проточною водою. Ви побачите, що забруднення будуть легко віддалятися.
4
Спробуйте зняти кіптява зі свічки за допомогою бензину. Занурте деталь в рідину і акуратно потріть металевою щіткою.
5
Використовуйте піскоструйний апарат для очищення свічок, якщо вмієте користуватися цим пристосуванням. При очищенні таким старим, але ефективним методом, періодично акуратно повертайте свічку, щоб були оброблені всі її сторони. Для отримання найкращого результату попередньо разогните бічні електроди, очистіть, а потім зігніть їх. Врахуйте, що даний спосіб підходить для одноелектродні свічок.
6
Прочистите форсунки ультразвуком. Промийте їх, використовуючи миючий засіб і ультразвук.
7
Купіть рідина для очищення інжектора і помістіть свічки на 24 години в засіб. Пройдіться по поверхні щіткою.
8
Змочіть невеликий шматок тканини в ацетоні і протріть свічки. При сильних забрудненнях можна використовувати щітку.
9
Видаліть червоний наліт на свічках, що утворився від обложеного на ізоляторі заліза, за допомогою ортофосфорної кислоти. Вона входить до складу деяких газованих напоїв, наприклад, коли або спрайту. Замочіть деталь в рідини на 12 годин, потім промийте і почистіть щіткою.
10
Просушите свічки природним шляхом або над конфоркою газової плити. Будьте обережні і не тримайте свічки дуже близько до відкритого вогню.
11
Продуйте свічку стисненим повітрям. Так ви гарненько висушіть деталь.
Корисна порада
Намагайтеся купувати якісні свічки, заправляти автомобіль хорошим бензином і частіше міняти паливний фільтр.