Як перенести встановлену програму. Як зробити образ програми.

Іноді виникають ситуації, коли потрібно перенести вже встановлену програму на інший комп'ютер. Для цього можна скористатися додатковим програмним забезпеченням - таким, наприклад, як безкоштовна утиліта PickMeApp. Ця програма дозволяє «захоплювати» встановлені на комп'ютері програми і «відновлювати» їх на іншій системі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма PickMeApp
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютер і запустіть програму PickMeApp. Під час завантаження утиліта просканує комп'ютер, і в лівій панелі відобразиться повний список встановлених на вашому комп'ютері програм.
2
Знайдіть у цьому списку ту програму (або відразу декілька), яку потрібно перемістити, і відзначте її за допомогою галочки. Потім натисніть "Capture marked application" і дочекайтеся, поки утиліта збере всю необхідну інформацію і помістить програму в архів. В результаті утиліта створить один архів з розширенням tap. Цей архів знаходиться в папці PickMeApp в піддиректорії TAPPS.
3
Після того як утиліта повідомить про успішне завершення процесу, перенесіть папку з утилітою PickMeApp на інший комп'ютер. Ви можете зробити це за допомогою флеш-накопичувача, локальній мережі або іншим зручним для вас способом.
4
Запустіть програму на другому комп'ютері і відзначте галочкою додаток, але вже зі списку в правій панелі (тут відображаються всі програми, які були «захоплені» утилітою). Потім натисніть кнопку "Install". Після того як ви це зробите, обраної програми буде Розпаковано і встановлено точно в такому ж вигляді, як на першому комп'ютері.
5
У тому випадку, коли у вас вже встановлена утиліта PickMeApp на обох комп'ютерах, копіювати всю папку з програмою не потрібно. Замість цього знайдіть директорію з «захопленими» файлами і перенесіть на другий комп'ютер тільки ці файли. При цьому нові архіви слід додавати в ту ж папку, з якої ви їх взяли. За умовчанням це папка TAPPS з PickMeApp. Розташування директорії PickMeApp ви задаєте самостійно під час установки утиліти або в процесі її «перекопірованнія» на інший комп'ютер.
Корисна порада
Програма PickMeApp може також стати в нагоді при перевстановлення системи. Це дуже зручно, оскільки всі налаштування «захоплених» утилітою програм при перевстановлення будуть збережені. Таким чином, не потрібно витрачати час на перенастроювання.