Як оплатити товар карткою.

Пластикова карта, дебетова або кредитна, давно є постійним атрибутом життя сучасної людини. Мало у кого немає карти, у багатьох їх навіть кілька. Карти використовуються для того, щоб оплачувати товар . Можна робити це безпосередньо в торговій точці. Також можна за допомогою деяких карт оплатити товар в інтернеті.
Вам знадобиться
  • пластикова карта
Інструкція
1
Оплата покупки картою в інтернеті. На звороті карти є ccv-код: це три останні цифри в ряду справа. Вони спеціально призначені для покупок через інтернет. Щоб оплатити товар картою, потрібно ввести цей код у спеціальному полі на сайті. Також буде потрібно заповнити іншу інформацію: номер рахунку, ім'я, вказане на карті, термін закінчення її дії.
2
Взагалі, рекомендується «не світити» в інтернеті ccv-код своєї картки. Для того, щоб оплата товар а в інтернеті пройшла безпечно, краще випустити віртуальну карту - це неіснуюча в реальності карта, у якої є реквізити для оплати, прийняті всіма інтернет-терміналами. Також ви можете вказати для віртуальної карти гранична кількість грошей для зняття: навіть якщо шахраї перехоплять ccv-код, їм не вдасться скористатися вашими грошима. Випуск віртуальної карти - послуга, що надається практично всіма банками. Умови уточнюйте в своєму банку.
3
Оплата товар а в звичайному магазині за допомогою картки може бути набагато зручніше, ніж використання готівки. Продавцю не потрібно шукати здачу, а вам - носити з собою об'ємний гаманець. При оплаті потрібно дати карту продавцеві, а він проведе їй по сканеру. Після цього можливий один з двох варіантів розвитку подій. Або вам дадуть пристрій для введення пін-коду карти, або чек, на якому вам потрібно буде розписатися в тому, що ви дійсно зробили цю покупку. Не дозволяйте проводити продавцю картою другий чи третій раз, якщо кошти не списалися миттєво. Кошти можуть затриматися, а у вас списання станеться кілька разів. Нікому не називайте пін-код. Деякі з міркувань безпеки навіть не вводять пін-код на пристрої, воліючи розписатися на чеку.
Зверніть увагу
Спочатку пластикові карти були придумані як зручний спосіб оплати, а не як своєрідний гаманець, з якого можна зняти гроші, тільки скориставшись банкоматом. Незважаючи на це, багато хто все ж платять готівкою, а з карти найчастіше гроші знімають. Причина в тому, що досить поширені випадки шахрайства з пластиковими картами. Будьте обережні, нікому не повідомляйте пін-код.
Корисна порада
Якщо ви не впевнені, що вдасться розплатитися пластиковою картою, то запитайте у співробітників торгової точки або закладу, чи приймають вони картки. Іноді на касах написано, що приймаються карти, але завжди краще уточнити.