Як поміняти салонний фільтр. Як поміняти фільтр на грубці ваз 2109.

Регламент проведення технічного обслуговування автомобіля ВАЗ-2170 «Пріора», рекомендований автовиробником, передбачає зміну повітряного фільтра системи вентиляції та опалення кузова після пробігу машиною п'ятнадцяти тисяч кілометрів.
Вам знадобиться
  • 2 викрутки.
Інструкція
1
В першу чергу знімається ущільнювальна гумка під капотом.
2
Потім обережно демонтуються три декоративних пластикових заглушки.
3
Після видалення зазначених заглушок необхідно звільнити від кріплення пластикові накладки з правого сторони.Демонтіруйте накладку з правого боку, під лобовим склом.
4
Під нею необхідно відкрутити ще чотири самореза, які фіксують кришку повітряного фільтра салону. Викрутивши гвинти - демонтуємо кришку корпусу фільтра.
5
Далі старий повітряний фільтр віддаляється і на його місце встановлюється новий, безперечно чистий, фільтруючий елемент. Збірка проводиться в зворотному порядку.
Зверніть увагу
Якщо автомобіль експлуатується в сприятливих умовах з чистим атмосферним повітрям, і на дорогах з твердим покриттям, то салонний фільтр можна поміняти один раз на рік, з приходом холодів.
Корисна порада
Дотримання технічного регламенту залежить від умов навколишнього середовища, в яких експлуатується автомобіль. І якщо машина часто пересувається в атмосфері підвищеної запиленості, то салонний фільтр міняється набагато частіше. Іноді його припадати змінити в ході експлуатації два-три рази, не чекаючи строку проведення чергового технічного обслуговування.