Як скасувати автозавантаження.

Автомат програм - зручна функція операційної системи, яка дозволяє завантажувати найбільш часто використовувані програми відразу після включення комп'ютера. Це дозволяє економити час, а також не дає забути запустити ту чи іншу програму, проте деякі програми, потрапляючи в автозагрузку при установці, можуть запускатися і перебувати в оперативній пам'яті без необхідності і займати певну частину ресурсів комп'ютера. Існує кілька способів для скасування автозавантаження програм.
Інструкція
1
Для того, щоб скасувати автозагрузку програми засобами самої програми, необхідно виставити в її настройках блокування автозавантаження. У деяких програм запуск після старту роботи операційної системи стоїть за умовчанням. Для того, щоб скасувати автозагрузку такого роду програм, в їх налаштування слід прибирати галочку навпроти напису "Запускати при старті операційної системи". Це можна зробити також по закінченні установки програми.
2
Відміну автозавантаження також можна зробити за допомогою стандартних засобів операційної системи. У Windows, наприклад, папка Автозавантаження доступна прямо з меню "Пуск" - "Усі програми". Видаляючи з неї ярлики програм, можна прибрати їх з автозавантаження, проте реальна їх автозагрузка скасовується таким способом не завжди.
3
Кращим способом скасування автозавантаження є використання сторонніх програм, що дозволяють повністю блокувати автозагрузку будь-яких програм і служб. Такими функціями володіє безліч програм, створених для оптимізації операційної системи, а також деякі інші програми. Однією з таких програм є програма Starter, яка йде разом з програмою Total Commander в деяких її збірках.
Автомат дає можливість запускати автоматично потрібні вам програми відразу ж після завантаження операційної системи. Наприклад, в автозавантаженні завжди знаходяться антивірусні програми .
Інструкція
1
Запустіть програму, для якої ви хочете скасувати автозагрузку. Зайдіть в налаштування даної програми , (меню «Налаштування» або «Інструменти», якщо є вкладки, значить виберіть вкладку «Загальні» і знайдіть там пункт «Завантажувати/запускати разом з Windows», або «Автозавантаження» . Зніміть прапорець біля даної опції і натисніть кнопку «Застосувати» і «Ок».
2
Видаліть з автозавантаження файли за допомогою «Провідника». Файли і програми , додані в автозагрузку методом копіювання їх ярликів в головне меню, можна прибрати з автозавантаження наступним чином: на кнопці «Пуск» викличте контекстне меню, виберіть пункт «Провідник» . Виберіть в лівій частині вікна папку «Програми», далі «Автозавантаження». Виберіть ярлик програми , для якої ви хочете скасувати автозагрузку, виділіть її та натисніть "Del" або викличте на ньому контекстне меню і виберіть пункт «Видалити», потім підтвердіть видалення натисканням на «Ок».
3
Приберіть програму з автозавантаження можна засобами операційної системи Windows. Зайдіть в пункт головного меню «Виконати» і наберіть там команду "Msconfig". Дана команда викликає вікно, яке містить налаштування операційної системи. Перейдіть у вкладку «Автозавантаження». В даній вкладці перераховані всі програми , які завантажуються разом з системою і шлях до файлу програми . Виберіть програму, для якої ви хочете прибрати автозагрузку. Зніміть прапорець навпроти назви програми , натисніть кнопку «Ок». Висвітиться вікно з повідомленням, що зміни набудуть чинності тільки після перезавантаження системи. Виберіть пункт «Вихід без перезавантаження», якщо хочете продовжити роботу. Якщо ж ні, виберіть «Перезавантажити зараз». Після перезавантаження з'явиться повідомлення, що системні настройки були змінені, натисніть кнопку «Ок». Таким же чином, як ви виконали скасування автозагрузку, можна її відновити.
4
Запустіть програму Ссleaner, виберіть зліва кнопку «Автозавантаження», у списку в праворуч виберіть програму, яку ви хочете видалити з автозавантаження, викличте на ній контекстне меню і виберіть пункт «Видалити».
Зверніть увагу
Прибирайте програму з автозавантаження, якщо ви впевнені, що це не завадить роботі комп'ютера, особливо це стосується системних файлів і програм.