Як привезти машину з США. Як можна привести машину в росію.

Доставка транспортних одиниць техніки з США в Росію може здійснюватися тільки морським або повітряним транспортом. Самостійний перегін автомобілів виключається через відсутність сухопутних магістралей між нашими континентами.
Вам знадобиться
  • - автомобіль, куплений в Америці.
  • - перевізник,
  • - послуги логістичної компанії.
Інструкція
1
Коли постає питання про доставку вантажу, а автомобіль в даному випадку розглядається саме так, рекомендується звернутися за допомогою до фахівців логістичної компанії, що спеціалізуються в сфері міжнародних перевезень. Вони допоможуть у виборі оптимального в усіх відношеннях рішення з транспортування машини, однієї або декількох. Однак для розмови з ними трохи «підкуватися» нікому не завадить.
2
Доставка автомобілів на борту повітряного транспорту обмежена зоною прийому вантажних літаків на території Росії лише аеропортами Москви і Санкт-Петербурга. До того ж подібна перевезення - заняття дороге і може здійснюватися для замовників з кола особливо важливих персон. Так що пересічному покупцеві такий спосіб навряд чи підійде.
3
Інша справа морський транспорт. Судами флоту можна доставити вантаж у вигляді автомобіля, як накатної (Ро-Ро вантаж), або в контейнері, за умови завантаження його до повної місткості (4-5 машин). До того ж, після розвантаження в порту його можна перевезти наземними видами транспорту в будь-який населений пункт.
4
І що ще важливо, контейнер, так само, як машина, переходить у власність покупця автомобіля. А з його реалізацією, щоб виправдати хоча б частину витрат на транспортування з США в Росію, проблем не буде, беручи до уваги, що подібний вид міжконтинентальних перевезень користується підвищеним попитом і їх популярність в світі з кожним роком наростає .
Зверніть увагу
У розглянутих видах транспортувань, як і в будь-якому іншому справі, існують свої позитивні і негативні сторони, але всіх їх об'єднує те, що на період доставки юридичне право власності на вантаж переходить до перевізника. Цей факт необхідно мати на увазі в момент підписання договору про надання послуг.
Попит на американські автомобілі на російському ринку вже багато років залишається стабільно високим. Причиною тому їх високу якість і комплектація. До того ж, виявляється, доставка автомобілів із США морем обходиться замовникам набагато дешевше, ніж перегін подібного автомобіля своїм ходом з європейських країн.
Інструкція
1
Попит на американські автомобілі на російському ринку вже багато років залишається стабільно високим. Причиною тому їх високу якість і комплектація. До того ж, виявляється доставка автомобілів із США морем обходиться замовникам набагато дешевше, ніж перегін подібного автомобіля своїм ходом з європейських країн.
2
Придбайте автомобіль в США за допомогою спеціального онлайн-каталогу або за замовленням і безпосередньо зі складу. Однак сьогодні заради цього зовсім необов'язково перетинати океан. Так, дуже пристойну стару машину можна купити через інтернет на онлайн-аукціоні. Ці аукціони мають одну особливість - вони здебільшого дилерські, тобто перш ніж купити автомобіль, ви спочатку оформляєте заявку на нього через одного з дилерів, вносите завдаток і тільки після покупки виплачуєте залишок суми. Після цього її переганяють в порт. В залежності від відстані до порту доставка може обійтися від 750 до 1500 $. На це може піти від двох днів до двох тижнів.
3
Доставка автомобілів із США здійснюється переважно морем. Перевезення легкових автомобілів із США в Європу здійснюється в контейнерах і може тривати до півтора місяців. Вантажні автомобілі, що не поміщаються в контейнер, перевозяться у відкритому вигляді на спеціалізованих поромах.
4
Вивчіть пропозиції автосалонів-дилерів або знайдіть надійну фірму-посередника, яка доставить ваш автомобіль. Зверніть увагу, що хороша організація застрахує і ваше авто, і власні ризики, а тому ще до підписування договору з вами попросить ознайомиться з умовами страховки. У солідної фірми повинна бути і власна стоянка для прибулого транспорту.
5
Обов'язково прорахуйте витрати. Перевезення морем може обійтися покупцеві приблизно від 1500 до 2500 $. Частина автомобілів до Росії надходить через фінський порт Котка, але цілком можливі варіанти з доставкою в Росію, наприклад через Новоросійськ або Владивосток. Контейнерні перевезення вигідні ще й тим, що вони не залежать від виду транспорту.
6
При бажанні автомобіль з порту ви можете перегнати як самостійно, так і сплативши послуги однієї з фірм, що займаються перегоном. Не забудьте, що до всіх інших додадуться ще й портові витрати.
7
Ще один варіант доставки - транспортним літаком. Він, безумовно, більш швидкий, але, природно, більш дорогою. До того ж перелік міст, що приймають такі літаки, дуже обмежений - це Москва і Санкт-Петербург.