Як оновити прошивку на DVD-привід. оновленням прошивки приводу комп'ютера.

З плином часу в житті будь користувача персонального комп'ютера назріває апдейт (оновлення) апаратного забезпечення. Не обов'язково йти в магазин за новою складовою системного блоку, іноді достатньо лише установки оновлення прошивки пристрою. Цю операцію можна зробити за допомогою спеціальної програми.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Bootcode Flasher і файли прошивки.
Інструкція
1
Саму програму, а також файли прошивки необхідно завантажити з інтернету. На офіційному сайті виробника можна знайти підходящу версію файлів прошивки, а також програму для здійснення прошивки. Правда, далеко не всі компанії вирішуються на такий відповідальний крок, адже прошивка несе за собою ризик неправильних дій, які можуть спричинити за собою відмову пристрою в роботі. При виборі прошивки варто звернути увагу на відмінності між ними: є офіційні файли прошивки (від компанії) і є їх допрацьовані версії (створені просунутими користувачами).
2
Якщо ви ще не заглядали всередину системного блоку, зробіть це негайно. Подивіться на шлейф, що йде від CD/DVD- приводу до материнської плати - до цього шлейфу не повинні бути приєднані інші пристрої, це може призвести до порушення процесу прошивки.
3
Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати». У вікні, введіть команду devmgmt.msc і натисніть "ОК". У вікні, перейдіть до вкладки «Додаткові параметри», виберіть блок, який відповідає за ваш пристрій, і змініть тип передачі даних з DMA на PIO. Спочатку нам потрібно обнулити boot-код нашого приводу . Зробити це можна за допомогою тієї ж програми Bootcode Flasher. Для цього нам буде потрібно завантажити спеціальні файли, які вироблять обнулення прошивки приводу .
4
Після скачування архіву з файлами обнулення вам необхідно запустити bat-файл (в назві цього файлу буде присутній модель вашого приводу ). При запуску bat-файлу відкриється вікно з командним рядком, натисніть символ y, потім клавішу Enter. Потім вам необхідно ввести YES і почекати закінчення процесу. Обнулення прошивки закінчено, перезавантажте комп'ютер.
5
Після завантаження комп'ютера система видасть повідомлення про нове обладнання - це буде ваш привід, але у нього ще немає прошивки. Тепер можна приступити в прошивці приводу до потрібної нам версії. Бажано прошивати вже іншою програмою, яка автоматично входить в архіви з файлами прошивки - BinFlash GUI. У головному вікні програми необхідно вибрати привід, якщо він не один у вашій системі, потім натиснути кнопку Flash і вибрати файл прошивки. Процес прошивки може досягати 5 хвилин, тому запасіться терпінням. На всі з'являються вікна необхідно натискати кнопку YES.
6
Після закінчення процесу прошивки приводу необхідно перезавантажити комп'ютер і насолоджуватися отриманим результатом. При невдалій прошивці необхідно повторити цю операцію або спробувати інші версії прошивок.