Як фарбувати вії фото.

Фотографії не завжди передають дійсність. Часом вони не прикрашають, а навпаки, міняють привабливість об'єкта не в кращу сторону. Особливо це стосується деталей. Наприклад, вії на фото часто виглядають досить блідо і не так ефектно, як у житті. До того ж колір їх може не задовольняти "модель", позувала перед фотокамерою. Існують деякі хитрощі, які допоможуть "пофарбувати" вії на фото.
Вам знадобиться
  • Фотографія, програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Необхідно відкрити зображення, вибране для корекції, в фотошопі і створити новий шар. Для цього у віконці з шарами слід натиснути внизу на зображення чистого аркуша. Коли новий шар створений, можна зайнятися віями.
2
Перший варіант фарбування - коригування природного кольору. Слід створити маску для нового шару. Потім вибрати потрібну тональність для фарбування і приступити до роботи. За допомогою маски необхідно виділити вії на загальному зображенні. Для цього слід зафарбувати їх в маскувальному шарі, завдання це не з легких, оскільки треба вибрати кисть розміром всього 2 пікселя. Потім необхідно відключити дію маски. Вії виявляються виділеними на загальному тлі. Тепер можна поміняти забарвлення і тональність на бажану. Буде більш природно, якщо вії і брови будуть одного відтінку. Різка відмінність буде кидатися в очі і ефект природності пропаде. Якщо є бажання зробити вії темніше, ніж у оригіналу, брови краще "підігнати" під них.
3
Щоб скорегувати форму вій, в меню "Інструменти" необхідно вибрати Brush Tool. Безпосередньо в Brush Tool існує різновид кистей, слід яких схожий на вії. Слід створити новий шар і в ньому намалювати вії потрібної довжини, зігнутості і густоти. Працюючи кісточкамі- "віями", слід встановлювати різну прозорість наступних один за одним шарів. У цьому випадку ефект природності гарантований. Експериментуючи, можна створити вії різної форми і зігнутими.
4
Крім вищеописаних маніпуляцій можна зробити макіяж. Для цього необхідно завантажити з інтернету кисті "Вії". Потім на новому шарі, вибравши потрібний колір і тональність, застосувати кисті до області вій. Необхідно уважно стежити за тим, як лягають вії на фото, не заходять вони на край століття. Інакше буде видна ілюзорність створеного зображення. Якщо все зроблено акуратно і правильно, то виходить чарівний ефект. Вії можна вибрати абсолютно будь-які, політ фантазії не обмежений.
Зверніть увагу
Не варто застосовувати до кистей "Вії" опцію Bloor. Вії повинні бути чітко окреслені, інакше не буде потрібного ефекту.
Корисна порада
Якщо хочете домогтися приголомшливого ефекту, краще працювати з декількома китицями "Вії", поєднуючи їх між собою.
Довгі пухнасті вії роблять погляд оксамитовим і загадковим. Додати віям красивий вигин і насичений колір допоможе правильно підібрана туш. Ви можете використовувати подовжувати або об'ємне засіб. Головне - навчитися наносити туш правильно. Після декількох тренувань ви зможете акуратно нафарбувати очі всього за пару хвилин.
Вам знадобиться
  • - туш;
  • - гребінець для вій;
  • - зміцнює база;
  • - аркуш паперу.
Інструкція
1
Виберіть відповідну туш. Найефектніше виглядає глянцево-чорний варіант, для повсякденного носіння підійде і темно-коричнева туш, яка робить погляд більш м'яким. Якщо ваші вії досить густі, але не дуже довгі, вибирайте подовжує туш - вона наростить волоски і розділить їх. Для рідких вій підійде туш з ефектом об'єму. Увечері використовуйте туш з ефектом накладних вій - вона не тільки подовжує і потовщує волоски, але і створює стійкий гарний завиток.
2
Зробити вії ще більш пишними допоможе прозора або біла база, яку наносять під кольорову туш. Вона не тільки додасть волосках обсяг, але і захистить їх від обламування. У продажу можна знайти і спеціальну подвійну туш - в набір входить класичне чорне засіб і підходяща база.
3
Офарблюйте вії, тримаючи щіточку паралельно століттю. Дуже тонкі і короткі волоски у зовнішніх куточках очей профарбовують, повернувши кисть перпендикулярно і діючи самим кінцем щіточки. Робіть плавні рухи від коріння вій до їх кінчиків, злегка притискаючи волоски щіточкою для освіти красивого вигину.
4
Після нанесення одного шару туші злегка просушіть вії. Грудочки видаліть, розчесавши волоски. Якщо ви хочете добитися театрального ефекту, нанесіть ще один шар фарби.
5
Якщо туш занадто рідка, дайте їй трохи підсохнути, залишивши тюбик відкритим на 7-10 хвилин. Загусла або висохлу туш можна привести в порядок, крапнувши у флакон трохи чистої води. Чи не розбавляйте туш спиртом або краплями для очей - це небезпечно.
6
Щоб акуратно нафарбувати нижні вії, підкладіть під них аркуш паперу - це допоможе вберегти шкіру під очима від плям туші. Наберіть на щіточку трохи засобу і пофарбуйте нижні вії в один шар. Дайте їм трохи підсохнути і акуратно приберіть паперовий лист.
Зверніть увагу
Якщо ви хочете завити вії, робіть це до нанесення туші. Притискаючи щипцями пофарбовані вії, ви ризикуєте обламати волоски.