Як зробити прикраса з мастики. Як зробити повітряну кульку з мастики.

Який торт обходитися без прикрас? Одним з варіантів прикраси святкового торта є прикраса з мастики. Мастика - це їстівне прикраса , виготовлене з цукру, желатину, молока та інших продуктів. У деяких магазинах можна придбати вже готову мастику. Так само її можна замовити у кондитера і подбати про її складі, повідомивши небажані компоненти прикраси. Однак дуже цікаво, наготовлюючи торт, зробити мастику для його прикраси самим, тим більше це не займе багато сил і часу.
Вам знадобиться
  • - молоко;
  • - цукор;
  • - згущене молоко;
  • - цукрова пудра;
  • - поліетиленова плівка;
  • - желатин;
  • - харчові барвники;
  • - кондитерська лопаточка;
  • - цукерки маршмеллоу.
Інструкція
1
Для самостійного виготовлення мастики існує декілька варіантів - це мастика з молока або з желатину, або з цукерок маршмеллоу. Найлегше приготувати молочну мастику. Однакову кількість молока і цукру змішайте в мисці, потім додайте в масу згущене молоко, все в пропорціях один до одного. Доможіться в'язкої консистенції схожою на пластилін.
2
Потім одержаної маси надайте необхідну форму - тобто просто зліпіть з неї бажані прикраси (квіточки, будиночки та інше). Якщо маса прилипає до пальців - слід додати цукрової пудри. Якщо занадто швидко застигає потрібно обернути її в поліетиленову плівку.
3
Трохи складніше в приготуванні желатиновая мастика. Желатин замочіть на сорок-шістдесят хвилин в невеликій кількості води, потім нагрійте на водяній бані і охолодіть.
4
В рідкий охолоджений желатин додайте цукрову пудру, роблячи це поступово і лопаткою злегка розмішуючи масу. Після вимішування зробіть потрібні вам прикраси та дайте масі застигнути. Обидві мастики можна підфарбовувати за допомогою харчових барвників, роблячи прикраси для торта ще більш святковими. При цьому необхідно враховувати наявність алергії у людей, які будуть вживати такі прикраси, краще про такі неприємності просити заздалегідь ваших гостей. Для дітей так само не бажано вживати продукти, що містять багато барвників. Подібні прикраси з мастики можна зберігати, якщо дати їм як слід висохнути.
5
Ще один досить цікавий варіант приготування мастики - з маршмеллоу. Це цукерки, схожі за консистенцією на зефір, але більш повітряні. Для приготування такої мастики слід злегка підтопити на невеликому вогні цукерки і, коли вони стануть еластичними, виліпити прикраси з допомогою лопаточок, не забуваючи підсипати цукрову пудру, щоб мастика сильно не прилипала до столу, пальцях і лопаткою. Готовими остиглими фігурками прикрашають торт.