Як запустити комп'ютерний блок живлення. перемичка для запуску блоку живлення комп'ютера.

Включити комп'ютер легко. Треба просто натиснути на кнопку, і комп'ютер оживе. Це відбувається завдяки блоку харчування, який подає потрібні напруги, запускає програми, роботу кольорів. Але буває, що після натискання кнопки нічого не відбувається, комп'ютер не запускається. Щось вийшло з ладу. Як визначити, в чому проблема: несправна кнопка харчування, або ж згорів блок харчування? Кнопку, швидше за все, можна виключити, а от блок харчування необхідно перевірити. Виникає питання: як автономно включити блок харчування?
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, блок живлення, перемичка
Інструкція
1
Перед тим як запускати блок харчування, необхідно врахувати кілька моментів. Не приєднуйте блок харчування без будь-якої навантаження.
2
Не забувайте про елементарні правила техніки безпеки. Якщо ви намагаєтеся визначити несправність блоку харчування і розібрали корпус, то ні в якому разі не чіпайте руками плату й радіатори при підключеному харчуванні. Після виключення близько хвилини почекайте, коли конденсатори розрядяться. Напруга на радіаторі силових транзисторів перевищує 300 вольт, і часто відсутня ізоляція від схеми блоку.
3
Для того щоб запустити блок харчування, досить замкнути висновок PS-ON і GND. Після розмикання цих висновків блок харчування відключиться. У переважній більшості моделей блоків харчування зелений провід на широкому роз'ємі відповідає висновку PS-ON. Але у деяких китайських виробників не завжди дотримується стандарт, тому перевірте все для вашої моделі. На блоках харчування зазвичай на бічній частині наклеєна маркування із зазначенням відповідності вихідної напруги і кольору дроти.
4
Підготуйте перемичку. З її допомогою ви замкне роз'єми. Для перемички підійде ізольований шматок дроту. Зачистіть її кінці.
5
Підключіть навантаження. Це може бути старий СD-привід, жорсткий диск або проста автомобільна лампочка, підключена на висновок жовтого і чорного дроту.
6
Потім замкніть зелений (PS-ON) і чорний висновок на 20-штирьковим роз'ємі підготовленої перемичкою. Після цього підключіть блок харчування до електромережі. Для відключення блоку харчування досить розімкнути контакти.
Зверніть увагу
Врахуйте, що значення потужності, вказане на блоці живлення, є піковим. Реальна ж потужність значно менше.