Як відключити обліковий запис адміністратора.

У сучасному столітті дуже рідко можна зустріти людину, яка не користується комп'ютером. На ЕОМ зберігаються ігри, музика, документи і ще велика безліч важливих для людини файлів. При цьому дуже часто люди для зберігання своїх файлів використовують облікову запис «Адміністратор». У зв'язку з цим виникає питання про те, як відключити дану облікову запис і тим самим утруднити до неї доступ зловмисникам. Щоб це зробити потрібно, слідувати нескладному алгоритму дій.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер
Інструкція
1
Перед початком всіх дій дуже важливо переконатися в наявності хоча б ще одного локального або мережевого користувача, який володіє доступом до комп'ютера з правами адміністратора. Інакше скасувати цю дію, потім не вдасться. Перевірте на комп'ютері всі облікові записи. Для цього перейдіть у вкладку "Панель управління", і натисніть на пункт "Облікові записи користувачів". Ви побачите повний список всіх записів, а також права доступу.
2
Тепер, перш за все, увійдіть в систему через обліковий запис «Адміністратор» або як локальний, або мережевий користувач з правами адміністратора. Знайдіть на робочому столі значок «Мій комп'ютер» і клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Управління». На лівій панелі відкрийте вузол «Локальні користувачі та групи» і виберіть у ньому елемент "Учасники". Перед вами з'явиться весь список користувачів, які були створені на вашому комп'ютері. Можна також видалити ті облікові записи, які практично не використовуються.
3
Потім на правій панелі двічі натисніть на параметр «Administrator». На вкладці «Загальні» натисніть на прапорець «Вимкнути обліковий запис » і далі натискайте на кнопку «ОК». Тепер ви можете все закрити. Дані зміни будуть доступні при наступному вході в систему.
4
Слідуючи такій покрокової інструкції відключити обліковий запис «Адміністратор» досить просто, головне робити все по порядку і перед початком все дій переконатися, що хоча б один локальний або мережевий користувач має доступ до комп'ютера з правами адміністратора. Надалі у вас не виникне проблем з цією операцією, так як всі дії з обліковими записами практично аналогічні.