Як написати резюме водієві.

Сьогодні все більше людей шукають роботу за допомогою інтернету. Викладаючи власне резюме на сайті пошуку роботи, і відправляючи його в компанію, розмістила підходящу вакансію, можна досить швидко влаштуватися на роботу, яка відповідає всім вашим вимогам. Але в першу чергу необхідно скласти якісне резюме , яке виділить саме ваше з безлічі подібних пропозицій, представлених іншими претендентами на ринку праці.
Інструкція
1
У вступній частині резюме вкажіть прізвище, ім'я, по батькові, сімейний стан і решта особисті дані (дату народження, місце проживання). Тут не забудьте повідомити зручні способи зв'язку з вами (контактний телефон і активний e-mail) .Далі напишіть мета розміщення резюме та очікувані умови роботи (посада, заробітна плата, відрядження) .Якщо ви претендуєте на посаду персонального водія, то доцільно докласти фотографію, оскільки більшість кадровиків дуже ретельно підходять до вибору претендента на таку посаду і воліють заздалегідь подивитися на кандидата.
2
В основній частині документа опишіть отримане вами освіту. В першу чергу вкажіть профільне для даної вакансії, що дозволяє підтвердити вашу кваліфікацію, а також курси її повишенія.В зворотній хронології перерахуйте досвід роботи, починаючи з останнього місця служби. Тут вкажіть час роботи на підприємстві, посада і виконувані обязанності.Обязательно напишіть ваші професійні навички (відкриті категорії А, В, С, Д) і достіженія.Перечісліте Прізвища, ініціали та посади керівників, готових рекомендувати вас як фахівця. Можна прикласти характеристики, складені для вас на попередніх місцях работи.Последнім пунктом буде "Додаткові відомості". Тут ви можете вказати особливості, які ви хотіли б повідомити роботодавця (готовність до відряджень, інформація про заохочення або ін.).
Зверніть увагу
Якщо ви знаєте, що ваш вік може викликати сумнів у кадровиків (таке нерідко трапляється), просто не вказуйте його. Якщо ваше резюме зацікавить компанію, то можна буде обговорити цей пункт під час співбесіди.
Корисна порада
Обов'язково розмістіть інформацію, яка може бути цікава потенційному роботодавцю. Приміром, безаварійний стаж водіння, робота в умовах крайньої півночі або гористій місцевості, досвід водіння длинномеров (вантажний транспорт), пасажирського автобуса або лімузина.
Резюме - це, свого роду, документ, що пропонує ваші послуги на ринку праці. Тому в даний час слід приділяти ретельну увагу складанню резюме. Вашій резюме буде дано всього кілька хвилин для того, щоб потенційний роботодавець отримав про вас перше враження. І ці 2-3 хвилини вирішують вашу долю - чи буде звернено на вас в подальшому більш пильну увагу чи ні.
Інструкція
1
Напишіть свої повні прізвище, ім'я та по батькові великими літерами і центрується посередині аркуша. На наступному рядку вкажіть бажану мету вашого резюме, посада, наприклад: водій, водій-експедитор, водій-вантажник. Можна вказати таким чином дві - три посади з однієї сфери, тобто суміжні. Якщо ви відправляєте резюме на конкретну вакансію, то вказуйте тільки одну посаду, позначену у вакансії. Щоб показати роботодавцю, що ви за певних обставин розгляньте суміжні посади, вкажіть їх в розділі «Додаткова інформація».
2
У першому абзаці вкажіть ваші контактні дані - телефон, адреса електронної пошти, адресу проживання. А також відомості про вас - дату народження, бажаний рівень заробітної плати. Тут же, з правого боку аркуша, помістіть фотографію. Ретельно підходите до цього процесу, основний критерій - стриманість, помірність в емоційності фотографії, костюмі і тлі, на якому вона зроблена.
3
Наступний розділ - «Освіта» заповніть відповідною інформацією. Перерахуйте навчальні заклади, в яких ви отримували освіту або які мають відношення до даної посади. Вкажіть отримані кваліфікацію, спеціальність. Також вкажіть додаткові курси, якщо вам доводилося на них навчатися. Наприклад, якщо ви закінчили курси екстремального водіння.
4
Вкажіть відомості про попередній досвід роботи в наступному абзаці - «Досвід роботи». Тут дотримуйтеся правила зворотній хронології. Тобто першим вказуйте останнє місце роботи - назва організації, терміни роботи «від і до», назва посади і виконуваний функціонал. Наприклад, яке транспортний засіб був в управлінні, з яким типом вантажів або пасажирів працювали, дальність рейсів. Далі вкажіть ще два-три попередніх, більш ранніх, місця роботи за тим же алгоритмом. Якщо місць роботи занадто багато, обмежтеся найбільш значущими з них.
5
Наступний абзац назвіть «Професійні навички» - тут відзначте свої професійні вміння, які необхідні на даній посаді - категорії, якими володієте, водійський стаж, відсутність інцидентів на дорозі.
6
Розділ «Додаткова інформація» заповніть всім, що побічно може бути корисно для майбутньої посади: наявність власного автомобіля, закордонного паспорта, готовність до відряджень, ненормованого робочого дня, наявність ділових зв'язків, необхідних у майбутній роботі. Тут же можна відзначити участь у професійних рухах, клубах, асоціаціях, що також говорить про наявність ділових контактів в галузі.
Корисна порада
У складанні резюме краще орієнтуватися на запит роботодавця, вказуючи в розділі «Професійні навички» ті з навичок, які допоможуть краще вирішити завдання компанії-роботодавця.