Як замінити фільтр салону. потрібно повітряний фільтр і салону.

Запітніння лобового скла зсередини в холодну пору року, як правило, пов'язано зі слабким повітряним потоком, які у салон через систему вентиляції кузова. Вина за виникнення подібної проблеми покладається повністю на надмірно забруднене повітряний фільтр салону.
Вам знадобиться
  • Гучний ключ на 13 мм,
  • торцевої ключ на 10 мм,
  • викрутки.
Інструкція
1
Для заміни повітряного фільтра салону в автомобілі ВАЗ-2110 необхідно попередньо демонтувати щеткодержатели разом зі склоочисниками (позиція №1 на малюнку). Для досягнення даної мети скористайтеся ключем на 13 мм.
2
Потім демонтується пластикова передня решітка (позиція №2 на малюнку). Попередньо викручуються викруткою саморізи, задекорірованниє пластиковими заглушками, які також видаляються за допомогою викрутки.
3
Далі, за допомогою торцевого ключа на 10 мм відкручуються дві гаечки, що кріплять пластикову накладку, яку надалі потрібно також витягти. Після зробленого демонтажу зазначених деталей, з'являється можливість побачити в панелі воздухопритока отвір прямокутної форми, через яке і проводиться заміна повітряного фільтра системи вентиляції салону.
4
Старий, засмічений фільтр витягується рукою, в зв'язку з тим, що виробники не стали передбачати якогось кріплення для нього. Замість вилученого аксесуара - встановлюється новий фільтруючий елемент.
5
Після установки на місце всіх, раніше демонтованих, деталей, процедуру заміни повітряного фільтра салону автомобіля ВАЗ-2110 можна вважати закінченою.