Як пересунути будинок. Як пересувають будинку.

Перемістити цілий будинок з одного місця на інше - цілком здійсненне завдання. І її слід довірити виконати людям, що спеціалізуються на таких роботах. Процес пересування будинок а не простий, але з розумним подхо будинок стає можливим.
Інструкція
1
Його суть полягає в тому, що спочатку спеціальним гідравлічним устаткуванням піднімають будинок на деяку висоту від землі. Далі під будинок підкладають спеціальні ролики, на яких хіба перевозять його на потрібне місце. При досягненні потрібного місця будинок знову піднімають на будинок КРАТ і витягують ролики, після цього опускають.
2
Використовуючи такий спосіб переміщення так само можливе використання рейок, по яких будуть переміщатися ролики. За допомогою рейок є більше шансів уникнути можливих деформацій, одержуваних при переміщенні таких громіздких об'єктів, як будинок .
3
Існує ще один спосіб пересування будинок а на нове місце. Цей метод буде більш надійний. Для нього буде потрібно будівельний кран і вантажівка з широкою платформою, на яку без проблем можна було б помістити переміщуваний будинок . Такий спосіб переміщення доречний при бажанні перемістити будинок на невелику відстань і в умовах, при яких будівельна техніка (так як вона досить великих розмірів) може без проблем підібратися до будинок у. При пересуванні будинок а необхідно враховувати його особливості. Без міцного каркаса неможливо буде виконати переміщення за допомогою крана.
4
Так само перед переміщенням будинок а краще за все подбати про його зміцненні, в цілях ще більше убезпечити його при переміщенні одним із способів вказаних вище. Проводити переміщення будинок а найкраще за таких погодних умов, коли грунт буде найбільш щільний. Це забезпечить кращий упор для використовуваної техніки. Приміром, взимку будинок а перевозити легше і простіше за рахунок промерзання землі і, отже, її ущільнення.
Перший перенос будівлі був виконаний ще в 1455 році. Італійський архітектор Аристотель Фіорованті пересунув дзвіницю церкви Святого Марка на 105 метрів. В Росии практикувалася масова пересувка будівель в 30-ті роки, коли, відповідно до новим генеральним планом, розширювали магістралі, вели будівництво нових будівель, створювали зелені зони та проспекти. Підняти будинок і пересунути - це складна, трудомістка і відповідальна робота. Тому переміщення вдома краще довірити грамотним і досвідченим фахівцям, які мають потрібне обладнання та досвід виконання подібних робіт.
Інструкція
1
Існує декілька технологій переміщення будинків. У кожного будови є свої конструктивні особливості, які необхідно враховувати, вибираючи спосіб переміщення. Будівлі на жорсткій рамі і з плоским дахом піднімають із землі спеціальним гідравлічним устаткуванням. Потім під будинок підкладають спеціальні катки. На них опускають будівля і поступово переміщують конструкцію в потрібне місце. Після цього процес повторюють в зворотному порядку - піднімають будинок і прибирають катки. Іноді при цьому використовують рейки, по яких переміщаються ролики. За допомогою рейок більше шансів уникнути деформацій. Будови з дахом пересунути таким способом не вийде, так як це занадто жорстка конструкція. Неможливо пересунути будинок, який не має міцної рами - його не буде за що піднімати.
2
Простіший спосіб перенесення вдома - з використанням підйомного крана. Для цього буде потрібно також вантажівка з великою платформою. Якщо потрібно пересунути будинок на невелику відстань, швидше і простіше зробити це саме таким способом. Єдине обмеження тут - вага будови не повинен перевищувати можливості техніки. До того ж, габаритна будівельна техніка зможе під'їхати ні до кожної ділянки.
3
Якщо ви вирішили пересунути будинок, потрібно провести певну підготовку будови. Адже при будь-якому переміщенні будинок може «повести». Тому встановіть заздалегідь внутрішнє кріплення і максимально «пом'якшите» конструкцію. Якщо це потрібно, зробіть ремонт фундаменту або підсильте його. Проводити переміщення найкраще при щільному грунті, щоб забезпечити кращий упор для використовуваної техніки. Взимку будинки перевозити простіше за рахунок промерзання грунту.
4
Проводьте пересувку будинку за офіційним договором. Не довіряйте таке відповідальне і складна справа «шабашникам» - адже запитати за поломку будови з них буде складно.