Як відкрити хлібопекарню.

Створення своєї хлібопекарні - досить надійний і дуже перспективний вид бізнесу, завдяки постійному стійкому попиту на хлібобулочні вироби. У Російській Федерації частка приватних пекарень складає всього близько 12-13 відсотків. У Європі ж їх частка більше 70 відсотків. Отже, потенціал у даного ринку в нашій країні просто величезний. Нижче ми покроково розберемо, як відкрити свою приватну хлібопекарню і витягти з неї максимально можливий прибуток.
Інструкція
1
Закупіть все необхідне обладнання. Обов'язково слід придбати тестоделитель, расстоечний шафа, борошнопросіювач і піч. Дешевше вийде даний комплект замовити за кордоном. Російські виробник досить-таки сильно завищують ціну на дану продукцію.
2
Визначтеся з місцем розташування. Для цього ви можете звернутися за допомогою в гільдію пекарів і кондитерів. Дане товариство може підказати вам найкращий варіант, без знаходження поблизу прямих конкурентів.
3
Знайдіть відповідне приміщення. Перш за все, воно повинно підходити по санітарно-гігієнічним нормам. Тому доведеться ретельно попрацювати. Можете звернутися в департамент підтримки малого підприємництва, і, можливо, вам буде надано потрібне приміщення під пекарню.
4
Зробіть, якщо це потрібно, капітальний ремонт у приміщенні, щоб воно було приведено відповідно до норм і вимог СЕС. Повинен бути водонепроникний підлогу, душ, мийка, туалет. Відокремте склад під сировину і борошно, побілити стелі і обкласти стіни кахлем.
5
Зареєструйте підприємство в потрібних інстанціях. Серйозно поставтеся до цього завдання, щоб не втратити багато часу. Зберіть всі потрібні документи в мінімальний термін.
6
Займіться пошуком персоналу. Для підбору потрібної команди можна звернутися, наприклад, до рекрутингової агенції. Штат повинен складатися мінімум з техніка, прибиральниці, відповідального за закупівлю і збут, пекаря-технолога.
7
Домовтеся з кафе, ресторанами і магазинами про подальшої реалізації вашої продукції. Від цих переговорів залежатиме ваша подальша прібиль.Ну а тепер, коли все найскладніше вже позаду, можете трохи розслабитися. Якщо ви все зробили так, як сказано вище, доходи не змусять себе занадто довго чекати. Залишається привітати вас з відкриттям власної приватної хлібопекарні і побажати удачі в розвитку даного бізнесу.